Testy na menopauzę

Domowe testy na menopauzę do wykrywania FSH w moczu

Aktywne filtry

Menopauza zwana jest klimakterium czy przekwitaniem. Jest to moment w życiu każdej kobiety, który charakteryzuje się zmniejszoną produkcją estrogenu, osłabioną aktywnością jajników i uciążliwymi zmianami hormonalnymi. W MojaApteka.pl znajdziesz wiele testów umożliwiających oznaczenie poziomu hormonu FSH.

Test na menopauzę – domowy sposób na diagnostykę

Wiele kobiet w dojrzałym życiu zauważa pierwsze symptomy ewentualnej menopauzy. Nagłe uderzenia gorąca, duszności, nadmierna potliwość, zanik miesiączkowania czy osłabienie. Wiele dni zastanawiają się nad wizytą u lekarza, martwiąc się diagnozą. W ofercie Mojaapteka.pl znajdziesz produkty, które mogą być pomocne w diagnostyce menopauzy, czyli domowe testy badające poziom hormonu FHS.

Hormon FSH wraz z LH pobudzają jajniki do wytwarzania estrogenów, a to wpływa na dojrzewanie pęcherzyków jajnikowych. U kobiet, które przechodzą menopauzę, wskaźnik hormonu FSH jest wysoki. Poprzez użycie domowego testu FSH możemy określić, jaki poziom tego hormonu znajduje się w naszym ciele. Wyroby te również pomagają nam określić, czy pojawiające się objawy, w tym zaburzenia miesiączkowania są związane z okresem perimenopauzalnym. Oczywiście każdy wynik odbiegający od normy należy skonsultować z lekarzem.

Bogata oferta testów na menopauzę w sklepie Mojaapteka.pl

Oferujemy Ci szeroki wybór testów do określenia poziomu hormonu FSH. W naszej internetowej aptece znajdziesz testy kasetkowe, a także strumieniowe. Wybierz odpowiedni wyrób medyczny, zgodny z Twoimi indywidualnymi preferencjami. Musisz wiedzieć, że zastosowanie takiego testu jest niezwykle łatwe. Co więcej, oferowane przez nas testy to szybki sposób na wskazanie poziomu FSH, gdyż wynik badania pojawia się już po kilki minutach. W naszej aptece internetowej oferujemy Ci testy na menopauzę wysokiej czułości 25 mlU/ml. Nie zapomnij, że zakupy w Jesteś w okresie okołomenopauzalnym, tj. między 45. a 55. rokiem życia? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.