Tabletki na ból brzucha

Aktywne filtry

Mojaapteka.pl – bogata oferta tabletek na ból brzucha

Bóle brzucha mogą być spowodowane m.in. bolesną miesiączką, zespołem jelita drażliwego bądź kolką wątrobową. Są częstą przyczyną dyskomfortu i obniżonego samopoczucia, dlatego w celu złagodzenia bólu pacjenci sięgają po tabletki na ból brzucha, które w Mojaapteka.pl dostępne są bez recepty. Tabletki łagodzą ból i mają działanie rozkurczowe. W celu złagodzenia bólu zalecane jest stosowanie tabletek na ból brzucha, których substancjami są m.in. ibuprofen, ketoprofen czy paracetamol.  Gdy ból brzucha spowodowany jest przez skurcze, pacjenci sięgnąć mogą po leki, których substancją czynną jest np. drotaweryna.

Bóle brzucha dotykają pacjentów w każdym wieku. W domowej apteczce warto więc posiadać tabletki, które można zastosować w przypadku wystąpienia bólu. Przyczyną bólu mogą być np. stany skurczowe mięśni gładkich przewodu pokarmowego bądź schorzenia ginekologiczne np. bolesna miesiączka.

Tabletki na bolący brzuch – Mojaapteka.pl

Jedną z najczęstszych przyczyn bólów brzucha jest bolesne miesiączkowanie. W wielu przypadkach ból jest na tyle silny, że promieniuje także do dołu pleców. Przyczyną bólu są skurcze macicy, dlatego w trakcie trwania miesiączki pacjentki sięgają często po tabletki o działaniu rozkurczowym i przeciwbólowym. Bóle menstruacyjne mogą być na tyle silne, że są w stanie zaburzyć codzienne funkcjonowanie. W tym czasie pacjentki ograniczają aktywność fizyczną, a wolny czas poświęcają na odpoczynek. W domowej apteczce warto posiadać tabletki na tego rodzaju ból brzucha, aby móc zastosować je zaraz po wystąpieniu pierwszych objawów bólowych. W Mojaapteka.pl kupić można je online i są one dostępne bez recepty. Mają one działanie przeciwbólowe i rozkurczowe. Wszystkie informacje dotyczące działania każdego z leku dostępne są w opisach produktów, dzięki czemu pacjenci bez problemu dobiorą odpowiednie tabletki do występującego u nich rodzaju bólu.