Filtruj według

Postać

  Postać

  Typ

   Typ

   Rodzaj skóry

    Rodzaj skóry

    Problem

     Problem

     Główny składnik

      Główny składnik

      Płyny do higieny intymnej

      Aktywne filtry

      Płyn do higieny intymnej od Mojaapteka.pl

      Mojaaptkeka.pl oferuje szereg płynów do higieny intymnej w postaci delikatnych emulsji, mgiełek i pianek. Produkty te stworzone są by koić i przynosić ulgę w dyskomforcie, a także zapewniać świeżość, ukojenie i komfort. Odpowiednia higiena intymna chroni przed infekcjami grzybiczymi i bakteryjnymi. Co więcej, neutralizuje przykry zapach, działa kojąco i regenerująco. Produkty te polecane są dla kobiet w każdym wieku. Oferowane przez Mojaapteka.pl płyny do higieny intymnej polecane są szczególnie pacjentkom, skłonnym do podrażnień, a także kobietom w ciąży. W skład płynów do higieny intymnej wchodzą m.in.: kwas mlekowy, szałwia, ekstrakt z kwiatu lotosu, ekstrakt z bawełny.

      Mojaapteka.pl – bogata oferta płynów do higieny intymnej

      Uczucie swędzenia, pieczenie, dyskomfort – to częste objawy nieprawidłowej higieny intymnej. Właściwa higiena intymna może zapobiec powstaniu wielu infekcji i stanów zapalnych. Produkty przeznaczone są do codziennego stosowania. Są bardzo delikatne i nie podrażniają skóry. W naszej ofercie dostępne są produkty dla dziewczynek, jak i dojrzałych kobiet. Dla dziewczyn i młodych kobiet polecamy piankę do pielęgnacji okolic intymnych, którą można stosować już od 3 roku życia. Łagodne składniki zawarte w piance nie podrażniają i chronią skórę. Dla kobiet po 40. roku życia zalecane są produkty, które zapobiegają suchości pochwy. Na odpowiednie nawilżenie okolic intymnych ma wpływ m.in. kwas mlekowy oraz ekstrakt z kwiatu lotosu, których nie zabrakło w składzie płynów do higieny intymnej dla dojrzałych pań.

      Mojaapteka.pl oferuje wygodną formę zakupów online. Płyn do higieny intymnej w postaci pianki, mgiełki bądź emulsji można więc kupić bez konieczności odwiedzania stacjonarnej apteki. Z tej formy zakupów korzysta coraz to większa liczba pacjentek w każdym wieku, które chcą zadbać o zdrowie swoich okolic intymnych.