Płyny do higieny intymnej

Aktywne filtry

Płyn do higieny intymnej od Mojaapteka.pl

Mojaaptkeka.pl oferuje szereg płynów do higieny intymnej w postaci delikatnych emulsji, mgiełek i pianek. Produkty te stworzone są by koić i przynosić ulgę w dyskomforcie, a także zapewniać świeżość, ukojenie i komfort. Odpowiednia higiena intymna chroni przed infekcjami grzybiczymi i bakteryjnymi. Co więcej, neutralizuje przykry zapach, działa kojąco i regenerująco. Produkty te polecane są dla kobiet w każdym wieku. Oferowane przez Mojaapteka.pl płyny do higieny intymnej polecane są szczególnie pacjentkom, skłonnym do podrażnień, a także kobietom w ciąży. W skład płynów do higieny intymnej wchodzą m.in.: kwas mlekowy, szałwia, ekstrakt z kwiatu lotosu, ekstrakt z bawełny.

Mojaapteka.pl – bogata oferta płynów do higieny intymnej

Uczucie swędzenia, pieczenie, dyskomfort – to częste objawy nieprawidłowej higieny intymnej. Właściwa higiena intymna może zapobiec powstaniu wielu infekcji i stanów zapalnych. Produkty przeznaczone są do codziennego stosowania. Są bardzo delikatne i nie podrażniają skóry. W naszej ofercie dostępne są produkty dla dziewczynek, jak i dojrzałych kobiet. Dla dziewczyn i młodych kobiet polecamy piankę do pielęgnacji okolic intymnych, którą można stosować już od 3 roku życia. Łagodne składniki zawarte w piance nie podrażniają i chronią skórę. Dla kobiet po 40. roku życia zalecane są produkty, które zapobiegają suchości pochwy. Na odpowiednie nawilżenie okolic intymnych ma wpływ m.in. kwas mlekowy oraz ekstrakt z kwiatu lotosu, których nie zabrakło w składzie płynów do higieny intymnej dla dojrzałych pań.

Mojaapteka.pl oferuje wygodną formę zakupów online. Płyn do higieny intymnej w postaci pianki, mgiełki bądź emulsji można więc kupić bez konieczności odwiedzania stacjonarnej apteki. Z tej formy zakupów korzysta coraz to większa liczba pacjentek w każdym wieku, które chcą zadbać o zdrowie swoich okolic intymnych.