Filtruj według

Postać

  Postać

  Typ

   Typ

   Rodzaj skóry

    Rodzaj skóry

    Problem

     Problem

     Główny składnik

      Główny składnik

      Higiena Intymna - Kosmetyki i Akcesoria | Moja Apteka

      Higiena Intymna - Kosmetyki i Akcesoria | Moja Apteka

      Produkty do higieny intymnej. Moja Apteka - dbaj o zdrowie i komfort.

      Aktywne filtry

      Bogata oferta kosmetyków do higieny intymnej – Mojaapteka.pl

      Higiena intymna jest niezwykle ważna. W przypadku kobiet jej brak może skutkować infekcjami intymnymi, a nawet infekcjami dróg moczowych. Co więcej, infekcje te mogą często nawracać. Dbając o swoje okolice intymne, pacjentki powinny sięgać po specjalne kosmetyki do higieny intymnej, które są delikatne, nie podrażniają skóry i mają odpowiednie pH. Mojaapteka.pl oferuje tego rodzaju kosmetyki w postaci emulsji, żeli, pianek, chusteczek i płynów. Dzięki szerokiemu asortymentowi pacjentki bez problemu dopasują formę kosmetyku do swoich potrzeb. Formuły z kwasem mlekowym i niskim pH wyregulują równowagę mikrobiologiczną oraz złagodzą stany zapalne w obrębie okolic intymnych. Zmniejszą także ryzyko nawracających infekcji, które są częstą przyczyną dyskomfortu i wizyt w gabinecie ginekologicznym.

      Kosmetyki oferowane przez Mojaapteka.pl pozwolą zadbać o prawidłową higienę okolic intymnych. Hamują rozmnażanie się szkodliwych drobnoustrojów, odbudowują naturalną mikroflorę i chronią przed infekcjami. Zazwyczaj kosmetyki mają także działanie nawilżające. Są stworzone z delikatnych składników, dzięki czemu nie podrażniają skóry okolic intymnych. Przeznaczone są do codziennego stosowania.

      Mojaapteka.pl – kosmetyk do higieny intymnej

      Kosmetyk należy przede wszystkim dobrać do swoich potrzeb. Żele i płyny sprawdzają się podczas codziennej pielęgnacji. Chusteczki przywracają świeżość okolic intymnych i można używać ich zarówno w domu, jak i w pracy, szkole czy podczas podróży. Zapakowane są w małe, poręczne opakowania, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się w torebce lub plecaku. Można używać ich także podczas menstruacji, kiedy to higiena intymna jest niezwykle ważna. Kosmetyk w formie pianki to dobre rozwiązanie dla dziewcząt i młodych kobiet. Receptura kosmetyku jest niezwykle delikatna i oparta na łagodnych składnikach myjących. Mojaapteka.pl oferuje bogatą ofertę produktów do higieny intymnej dla kobiet. Co więcej, kosmetyki można kupić za pomocą wygodnej formy zakupów internetowych. Tego rodzaju kosmetyki powinny znaleźć się posiadaniu każdej kobiety, niezależnie od wieku.