Prezerwatywy Skyn

Unimil Skyn oferuje szeroką gamę wyrobów medycznych mających zabezpieczyć partnerów przed zakażeniem chorobami przenoszonymi drogą płciową czy kobiety przed zajściem w ciążę.

Aktywne filtry

Szeroki wybór prezerwatyw marki Unimil Skyn

W ofercie Mojaapteka.pl znajdziesz nie tylko ultracienkie prezerwatywy, które mają na celu zwiększenie doznań i bliskości partnerów, ale również prezerwatywy klasyczne. Oferujemy także szeroki wybór prezerwatyw stymulujących, które na powierzchni posiadają prążki lub wypustki, które mają zintensyfikować doznania podczas stosunku seksualnego. Warto zaznaczyć, że marka Skyn jest przede wszystkim kojarzona z nielateksowymi prezerwatywami, wykonanymi z poliizoprenu. Ten materiał charakteryzuje się miękkością, naturalnym dotykiem, a jednocześnie jest wytrzymały jak lateks. Dlatego prezerwatywy Skyn nielateksowe to częsty wybór osób aktywnych seksualnie, które są uczulone na lateks.

Pamiętajmy, że żadna antykoncepcja nie zapewnia 100% ochrony. Niebagatelną kwestią jest także sposób użytkowania prezerwatywy. Mężczyźni powinni dopasować prezerwatywę do rozmiaru swego członka. W naszej aptece znajdziesz produkty marki Skyn w wielu rozmiarach.

Prezerwatywy od Skyn – odpowiedni komfort podczas seksu

Wiele oferowanych przez nas prezerwatyw produkowanych przez Skyn posiada właściwości nawilżające. Substancje te mają nie tylko zadbać o łatwą aplikację prezerwatywy na członka, ale także zadbać o odpowiednie nawilżenie podczas stosunku. Zbyt sucha pochwa mogą sprawić, że stosunek seksualny stanie się źródłem dyskomfortu lub bólu. Prezerwatywy nawilżające niwelują skutki otarć, pomagając zapewnić komfort podczas erotycznych uniesień.