Tabletki na zgagę

Aktywne filtry

Mojaapteka.pl - tabletki na cofającą się treść żołądka do przełyku

Zgaga spowodowana jest cofającą się treścią żołądka do przełyku. Objawia się uczuciem pieczenia w okolicach mostka i przełyku, bólami brzucha oraz kwaśnym posmakiem w ustach. Pacjenci często skarżą się także na kwaśne bądź puste odbijanie. Zgaga może mieć charakter jednorazowy, lecz także przewlekły. Powracające uczucie pieczenia jest często przyczyną dyskomfortu i obniżonego samopoczucia. Mojaapteka.pl oferuje szeroki wybór tabletek na zgagę dostępnych bez recepty. Zawarte w nich składniki neutralizują nadmiar kwasu w żołądku oraz hamują jego produkcję. Substancjami czynnymi tabletek na zgagę z oferty Mojaapteka.pl są m.in.: polisacharyd, cholina, węglan wapnia, kwas alginowy czy węglan magnezu. Tabletki na zgagę dostępne są w  wielu formach – do ssania, do żucia i do połykania. Dostępne są bez recepty i można kupić je online.

Szeroki wybór tabletek na zgagę – Mojaapteka.pl

Zgaga może być skutkiem nieodpowiedniej diety, palenia papierosów, bądź picia dużej ilości alkoholu. Pacjenci zmagający się z nieprzyjemnym uczuciem pieczenia powinni zadbać o zdrową dietę i wyeliminować z niej tłuste, pikantne potrawy. Zaleca się także odstawienie papierosów i alkoholu. To w połączeniu z tabletkami na zgagę może przynieść ulgę w bólu. Zgaga do częsta przyczyna wizyt u lekarza pierwszego kontaktu. Najczęściej dotyka ona osób dorosłych, jednak może występować również u dzieci i młodzieży. Tabletki niwelują nieprzyjemne objawy wywołane cofająca się treścią żołądka do przełyku. Wszystkie informacje dotyczące działania tabletek zawarte są w opisach produktów na Mojaapteka.pl

W domowej apteczce pacjentów, którzy zmagają się z zgagą, powinny znaleźć się tabletki, których zastosowanie zniweluje nieprzyjemne pieczenie w okolicy mostka. Neutralizują nadmiar kwasu w żołądku, jednocześnie hamując jego produkcję. W ofercie Mojaapteka.pl tabletki do ssania, żucia i połykania można kupić online. To wygodna forma zakupu wyrobów aptecznych, z której korzysta coraz to większa liczba pacjentów.