Preparaty na infekcje intymne

Aktywne filtry

Preparaty na infekcje intymne bez recepty – produkty wspierające zdrowie intymne

Infekcje intymne mogą mieć różne podłoże i wynikać z wielu czynników. Najczęstszymi infekcjami dotyczącymi układu moczowo-płciowego są infekcje grzybicze, bakteryjne i wirusowe. W bogatej ofercie Mojaapteka.pl znajdziesz całą gamę produktów mających wspomóc kurację lub stanowić element właściwej profilaktyki zdrowia intymnego.

Czy wiesz, że ponad 2/3 kobiet choć raz w życiu borykało się z problematyczną infekcją pochwy? Z kolei 50% z nich dotknęły nawroty tej dolegliwości. Ważne jest więc, aby nie bagatelizować objawów takich jak: grudkowate białe upławy, swędzenie lub pieczenie pochwy, zaczerwienienie miejsc intymnych. Zazwyczaj w preparatach na infekcje intymne znajdziemy pałeczki kwasu mlekowego, które wspomagają odbudowę właściwego pH pochwy, tj. powrotu do stanu 3,6-4,5 pH. Kwas mlekowy pełni również ważny składnik profilaktyki zdrowia układu moczowo-płciowego, gdyż odbudowując właściwe środowisko pochwy, hamuje rozwój bakterii czy drożdżaków. Wiele z preparatów na infekcje intymne zawiera również substancje nawilżające, np., witaminy E, A lub naturalne wyciągi z roślin, które mają działanie wspomagające regenerację wrażliwego naskórka, a także zniwelować napięcia i podrażnienia miejsc intymnych.

Bogata oferta preparatów na infekcje intymne w Mojaapteka.pl

Oferujemy Ci całą gamę produktów wspomagających leczenie uporczywych infekcji intymnych, a także wiele suplementów i kremów mających zadbać o odpowiednią profilaktykę zdrowia intymnego. Na naszej stronie znajdziesz preparaty o różnorodnym składzie i o wielu metodach stosowania. Posiadamy szeroki asortyment globulek, tabletek i kapsułek dopochwowych, żeli i kremów stosowanych miejscowo lub tych dopochwowych z wygodnymi aplikatorami, a nawet proszek do sporządzania roztworów. W MojaApteka.pl znajdziesz także bogatą ofertę kremów i żeli nawilżających stosowanych na podrażnienia intymne. Oferujemy także testy na infekcje układu moczowego lub infekcje intymne. Co więcej, w ofercie naszej apteki znajdziesz preparaty na infekcje intymne w atrakcyjnej cenie. Zapoznaj się z asortymentem Mojaapteka.pl leków, suplementów i wyrobów medycznych na infekcje i podrażnienia intymne.