Filtruj według

Postać

  Postać

  Typ

   Typ

   Problem

    Problem

    Główny składnik

     Główny składnik

     Herbatki laktacyjne

     Wspomagaj laktację z naszymi herbatkami. Naturalne składniki dla zdrowia mamy i dziecka.

     Aktywne filtry

     Herbata wspomagająca laktację – znajdziesz ją w ofercie Mojaapteka.pl

     Po porodzie wiele młodych mam zmaga się z problemami z laktacją. Brak pokarmu w piersiach może być spowodowany utratą dużej ilości krwi podczas porodu, zmianami hormonalnymi, chorobami współistniejącymi, a nawet złą techniką karmienia. Gdy występują problemy z karmieniem, bardzo dużo młodych mam sięga po herbatki laktacyjne, w których skład wchodzą m.in.: owoc anyżu, liść melisy, kwiatostan lipy, owoc kopru włoskiego, owoc kminku zwyczajnego, owoc dzikiej róży czy ziele pokrzywy zwyczajnej. Dzięki temu, że herbatki posiadają tak naturalny skład, mają korzystny wpływ na organizm kobiety, który po porodzie jest bardzo osłabiony.

     Każde z ziół zawarte w herbatkach ma szereg innych korzystnych dla zdrowia właściwości, dzięki czemu oddziałują one na cały organizm. Laktacyjne herbatki pomagają więc nie tylko w produkcji mleka, lecz mają także m.in. działanie kojące i relaksujące. Zbyt duża ilość pokarmu w piersiach objawia się dolegliwościami bólowymi, dlatego tak ważne jest jego regularne ściąganie. Podczas karmienia dziecka piersią, proces ten odbywa się naturalnie, dzięki czemu dolegliwości bólowe nie są dla kobiety tak bardzo uciążliwe.

     Bogata oferta herbatek laktacyjnych – Mojaapteka.pl

     Karmienie piersią, zwłaszcza przez pierwsze miesiące życia dziecka, jest bardzo ważne. W mleku matki zawarte są wszystkie niezbędne składniki do jego prawidłowego rozwoju. Poprzez karmienie piersią matka nawiązuje także więź z dzieckiem. Gdy wystąpią problemy z laktacją, warto wspomóc się herbatkami laktacyjnymi, aby jak najszybciej powrócić do karmienia. Dostępne są one w ofercie Mojaapteka.pl i kupić je można za pomocą zakupów internetowych. To wygodna opcja, zwłaszcza dla młodych mam, które w okresie połogu powinny jak najwięcej odpoczywać. Herbatki należy pić regularnie.