Lubrykanty na bazie silikonu

Lubrykanty zmniejszają ryzyko otarć podczas stosunków. Są stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Lubrykanty stworzone na bazie silikonu zapewniają nawilżenie części intymnych, dzięki czemu stosunek seksualny staje się komfortowy i bezbolesny.

Aktywne filtry

Mojaapteka.pl – szeroki wybór lubrykantów na bazie silikonu dla kobiet i mężczyzn

Lubrykanty na bazie silikonu są trwałe i wydajne. Zapewniają długotrwałe nawilżenie podczas stosunku seksualnego. Mogą być zastosowane przez kobietę lub mężczyznę poprzez nałożenie niewielkiej ilości żelu w okolice miejsc intymnych. Wystarczy nałożyć niewielką ilość żelu, aby stosunek był przyjemny i bezbolesny dla obu stron. Lubrykanty stosowane są także w celu urozmaicenia życia seksualnego. Dostępne są w wielu wariantach smakowych i zapachowych. Tego rodzaju lubrykanty często wykorzystywane są także do seksu oralnego. Żelowa konsystencja lubrykantów jest bardzo przyjemna.

Nawilżające działanie lubrykantów na bazie silikonu z MojaApteka.pl

Kobiety, zwłaszcza w okresie menopauzy, zmagają się z suchością pochwy, która utrudnia stosunki seksualne. Lubrykanty stworzone na bazie silikonu nawilżają miejsca intymne, dzięki czemu podczas stosunku nie dochodzi do nieprzyjemnych otarć. Żele stosowane są w parach lub w pojedynkę. To świetna forma urozmaicenia życia seksualnego. Lubrykanty stosowane są przez pary w różnym wieku.

Brak odpowiedniego nawilżenia miejsc intymnych to często duża przeszkoda na drodze do udanego życia seksualnego. Lubrykanty stworzone na bazie silikonu są trwałe i sprawdzą się nawet podczas długich i intensywnych stosunków. Oferowane są w opakowaniach ułatwiających wygodne nakładanie zawartości. Lubrykanty stworzone na bazie silikonu dla kobiet i mężczyzn dostępne są w ofercie Mojaapteka.pl.