Olejki eteryczne na komary

Aktywne filtry

Mojaapteka.pl – olejek eteryczny na odstraszenie komarów

Komary w Polsce uaktywniają się głównie w okresie letnim i mogą być problematyczne, zwłaszcza dla osób, które mieszkają w okolicy stawów czy jezior. Jedną z metod na odstraszenie komarów może być użycie olejków eterycznych. Komary nie lubią wielu zapachów, a dzięki olejkom eterycznym, których zapach rozprzestrzenia się po domu lub mieszkaniu, możemy skutecznie się ich pozbyć. W tej sytuacji polecamy wybór olejku eterycznego cytronella, lemongrass, cynamonowego, czy naturalnego olejku Złodziei. W ofercie Mojaapteka.pl dostępne są olejki eteryczne, które warto zastosować w sytuacji, kiedy komary uniemożliwiają relaks na świeżym powietrzu lub zakłócają spokojny sen. Dzięki zastosowaniu olejków eterycznych  można skutecznie odstraszyć te owady.

Szerokie zastosowanie olejków eterycznych – dostępne są w ofercie Mojaapteka.pl

Olejki eteryczne mają wiele zastosowań. Można używać ich do aromaterapii, kąpieli, masażu, a nawet w saunie. Chcąc odstraszyć nimi komary, warto mieć w swoim domu nawilżacz, rozpylacz, kominek zapachowy lub lampkę zapachową, które skutecznie rozprzestrzenią zapach olejku na jak największej przestrzeni. Należy jednak pamiętać, że olejki eteryczne muszą zostać rozcieńczone np. z wodą. Użycie nierozcieńczonego olejku może wywołać oparzenia oraz reakcje alergiczne. Prawidłowo użyte olejki eteryczne, odstraszą uporczywe owady, dzięki czemu letnie wieczory znów staną się przyjemne.

W ofercie Mojaapteka.pl dostępne są naturalne olejki eteryczne na komary pozyskiwane z surowców pochodzenia naturalnego. Olejki są w 100% naturalne i mają wiele zastosowań. Jednym z nich jest odstraszanie komarów, które mogą być problematyczne dla osób mieszkających blisko akwenów wodnych, ale nie tylko. Również mieszkańcy centrów miast zmagają się z chmarami komarów.