Tabletki na żylaki – Ulga dla Twoich nóg

Poznaj skuteczne tabletki na żylaki w MojaApteka.pl. Popraw krążenie i zyskaj ulgę.

Aktywne filtry

Leki na żylaki mogą wspierać poprawę krążenia żylnego

Wiele osób uważa, że pojawiające się na nogach czy kończynach górnych żylaki to jedynie problem natury estetycznej. Nic bardziej mylnego. Warto pamiętać, że żylaki objawiające się wydłużonymi, rozszerzonymi żyłami o krętym przebiegu to objaw przewlekłej choroby żylnej. Temu schodzeniu towarzyszą nie tylko widoczne wypukłe żyły, ale również często obrzęki, swędzenie, mrowienie czy uczucie ciężkości nóg. Najczęściej problemy z żylakami wynikają z uwarunkowań genetycznych, ale także niemały wpływ na ich powstawanie ma wiek oraz płeć, stojący lub siedzący tryb pracy.

Istnieje wiele metod leczenia żylaków, m.in. za pomocą odpowiednich pończoch uciskowych, leczenie chirurgiczne czy farmakoterapia. W tej ostatniej metodzie najczęściej możemy spotkać leki i preparaty, w tym wiele tabletek na żylaki, które zawierają substancje pochodzenia roślinnego, w tym bioflawonoidy wspierające m.in. mikrokrążenie, co może łagodzić objawy żylaków, w tym niwelować stan zapalny.

Szeroki wybór tabletek na żylaki w asortymencie Mojaapteka.pl

W naszej aptece internetowej znajdziesz szeroki wybór różnorodnych produktów, które zawierają m.in. diosminę czy hesparydynę, ale również wiele innych naturalnych składników o charakterze bioflawonoidów, jak np. rutynę, oksyrutynę, które mogą wspierać poprawę żył, korzystnie wpływając na ich napięcie. Wiele tabletek na żylaki zawiera także wyciągi z kasztanowca czy ruszczyka kolczastego. Wymienione substancje mają za zadanie nie tylko zmniejszać obrzęk nóg i stóp, ale także zwiększać przepuszczalność włośniczek, co również hamuje wysięk. W składzie tabletek na żylaki możemy także znaleźć witaminę C, która może wspierać produkcję kolagenu, w ten sposób wspierając prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Tabletki na żylaki oferowane przez naszą aptekę internetową mogą także wspierać leczenie żylaków odbytu.

W bogatej ofercie Mojaapteka.pl znajdziesz wiele produktów na żylaki w różnorodnej formie. Znajdziesz tu zarówno klasyczne tabletki, jak i te dojelitowe, a także wygodne kapsułki. Zapraszamy do naszej apteki internetowej, oferujemy sprawną wysyłkę zamówienia.