Leki na infekcje bakteryjne pochwy

Aktywne filtry

Lek na infekcję bakteryjną pochwy – bogaty asortyment produktów w Mojaapteka.pl

Czy wiesz, że 75% kobiet choć raz w życiu doświadczyło infekcji intymnej? Z kolei co druga z nich borykała się z powracającymi dolegliwościami pochwy. W ofercie naszej apteki internetowej znajdziesz wiele leków na bakteryjne infekcje, które pomogą Ci wrócić do intymnego zdrowia. Prawidłowe pH kobiecej pochwy powinno być kwaśne i mieścić się w przedziale 3,6-4,5 pH. Wszelkie odstępstwa od tej normy mogą stać się idealnym środowiskiem dla rozwoju bakterii. Dlatego wiele oferowanych przez producentów leków na bakteryjne infekcje pochwy ma za zadanie przywrócić jej odpowiednie pH, Wiele z tych wyrobów medycznych zawiera inulinę, która ma za zadanie wyhamować rozwój bakterii i drożdżaków. Zazwyczaj rozwijająca się infekcja bakteryjna pochwy objawia się grudkowatymi białymi upławami, ale i zaczerwienieniem, swędzeniem okolic pochwy, suchością. Dlatego wiele leków na tę dolegliwość uzupełniono o kwas hialuronowy czy witaminę E, które charakteryzują się właściwościami nawilżającymi.

Jednak podczas infekcji nie tylko kobiety powinny myśleć o zwalczeniu choroby, ale także o tym, by infekcje już nie powracały. Oferujemy Ci także szeroki asortyment leków na infekcje bakteryjne pochwy bez recepty, które w składzie zawierają składniki mające za zadanie odbudowanie naturalnej flory bakteryjnej dróg rodnych. Mają więc zapobiegać nawrotom choroby, które jak wspomnieliśmy, dotykają 50% kobiet, u których stwierdzono choć raz infekcję bakteryjną pochwy.

Lek na infekcje bakteryjne pochwy – apteka internetowa zapewni Ci dyskrecję

Mimo że infekcje bakteryjne pochwy to powszechna dolegliwość wśród kobiet, to jednak wiele z nich wciąż wstydzi się kupować w stacjonarnej aptece odpowiednich wyrobów medycznych. Boją się, że inni Klienci apteki usłyszą o ich dolegliwościach, że spotkają kogoś znajomego w kolejce lub nie chcą, by o infekcji dowiedział się ich partner. Polecamy więc zakupy w Mojaapteka.pl, gdzie w dyskretny sposób w kilka chwil kupisz leki na infekcje bakteryjne pochwy, które niezwłocznie do Ciebie wyślemy. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej apteki internetowej!