Silikonowe osłonki na brodawki

Aktywne filtry

Mojaapteka.pl – osłonki silikonowe na brodawki

W okresie karmienia piersi kobiety są bardzo obolałe, nie tylko ze względu na dużą produkcję pokarmu, lecz także ze względu na karmienie. Na skutek częstego karmienia brodawki kobiety mogą popękać, a bolesne rany uniemożliwiać karmienie dziecka. W takim przypadku kobiety sięgają po silikonowe osłonki na brodawki, umożliwiające bezbolesne karmienie. Podczas stosowania osłonek nie należy obawiać się, że będą miały one nieprzyjemny dla dziecka smak. Dziecko podczas przyjmowania pokarmu nie ma problemów z chwytaniem i ssaniem. Osłonki nie wpływają także na smak samego pokarmu.

Oferowane przez nas osłonki działają jak druga skóra. Są elastyczne i fakturą przypominają piersi matki. Silikon wygina się wraz z ruchem brodawki, dzięki czemu kobieta nie odczuwa dyskomfortu podczas karmienia. W osłonki warto wyposażyć się już w momencie przygotowywania wyprawki, ponieważ przydadzą się po intensywnych dniach bądź tygodniach, regularnego karmienia. Brodawki nie są przystosowane do intensywnego ssania, dlatego szczególnie w pierwszych dniach karmienia, młode mamy zmagają się w największym bólem. We wkładki warto więc wyposażyć jeszcze przed porodem, aby móc od razu zastosować je w momencie, w którym karmienie stanie się bolesne.

Bogata oferta osłonek silikonowych na brodawki

Osłonki silikonowe na brodawki mają specjalne otworki, dzięki którym możliwa jest cyrkulacja powietrza. Są także bardzo łatwe w dezynfekcji, bo w większości przypadków wystarczy zdezynfekować je w kuchence mikrofalowej, bądź we wrzącej wodzie i odpowiednio  je przechowywać. Popękane i obolałe brodawki sprawiają, że karmienie staje się bardzo bolesne, dlatego w swojej domowej apteczce warto posiadać specjalne osłonki silikonowe, dzięki którym zniwelujemy ból podczas karmienia dziecka. Mojaapteka.pl oferuje bogatą ofertę produktów dla młodych mam, w tym osłonki silikonowe ułatwiające karmienie, a także wygodną formę zakupów internetowych.