Filtruj według

Postać

  Postać

  Typ

   Typ

   Rodzaj skóry

    Rodzaj skóry

    Problem

     Problem

     Główny składnik

      Główny składnik

      Witaminy i minerały - w tabletkach, syropach oraz w płynie

      Witaminy i minerały - w tabletkach, syropach oraz w płynie

      Mojaapteka.pl oferuje szeroki wybór witamin i minerałów w tabletkach, syropach i w płynie. Znajdź witaminy dla siebie i rodziny.

      Aktywne filtry

      Szeroki wybór witamin i minerałów wspierających działanie całego organizmu

      Odpowiedni balans makro- oraz mikroskładników dostarczanych do naszego organizmu ma kluczowe znaczenie w jego funkcjonowaniu. Uwzględnienie w diecie wielu witamin stanowi niezbędny element naszego życia. Choć same witaminy nie dostarczają nam kalorii, to jednak pozwalają zamieniać substancje odżywcze na energię potrzebną organizmowi. Z kolei minerały stanowią budulec m.in. enzymów, hormonów czy włosów i paznokci. Składniki mineralne pomagają także utrzymać równowagę wodno-elektrolitową. Choć są tak potrzebne, nasz organizm nie potrafi samodzielnie syntezować cennych mineralnych składników i witamin, więc musimy dostarczać je wraz z pokarmem lub wybierając suplementy diety.

      Warto podkreślić, że brak odpowiednich witamin i minerałów w organizmie może doprowadzić do poważnych konsekwencji, m.in. deficyt tych mikro- i makroelementów, w tym m.in. witamin D i C, może obniżyć naturalne możliwości naszego układu odpornościowego, przyczyniając się do zwiększenia ryzyka infekcji. Brak odpowiednich minerałów i witamin może także niekorzystnie wpływać na układ krążenia, pokarmowy czy nerwowy. Co więcej, zapotrzebowanie na konkretne witaminy i minerały różni się w zależności od płci. Dlatego w naszej aptece znajdziesz zarówno produkty dla kobiet, jak i zestawy dla mężczyzn.

      Bogata oferta witamin i minerałów w sklepie Mojaapteka.pl

      W Mojaapteka.pl znajdziesz szeroki wybór różnorodnych witamin i minerałów, które mogą uzupełnić niedobory tych ważnych składników w codziennej diecie. Oferujemy zarówno zestawy witamin i minerałów, które zawierają różnorodne makro- i mikroskładniki, jak i suplementy diety, które stanowią starannie dobraną kompozycję kilku witamin czy minerałów oraz pojedyncze witaminy i składniki mineralne. Co ważne, znajdziesz na naszej stronie wiele witamin i minerałów w różnorodnej formie. Możesz zamówić tradycyjne tabletki lub kapsułki, jak i wybrać nowoczesne aerozole łatwe w stosowaniu czy minerały i witaminy w kroplach.