Witaminy na serce

Aktywne filtry

Bogata oferta witamin na serce w Mojaapteka.pl

W Mojaapteka znajdziesz szeroki asortyment preparatów, które  wspierają pracę serca. Warto wiedzieć, że istnieje wiele różnorodnych substancji, makro- oraz mikroelementów, które mogą wpływać na działanie krwiobiegu. Wystarczy wspomnieć o homocysteinie, której niedobory mogą wpływać na pogorszenie pracy mózgu czy serca. W naszej aptece internetowej znajdziesz m.in. wiele witamin na serce, które w swoim składzie mają np. kwas foliowy, który może utrzymywać prawidłowy metabolizm tego aminokwasu. Także właściwości potasu oraz magnezu uznawane są za pomocne w profilaktyce chorób serca czy krążenia.

Na choroby układu krwionośnego może mieć wpływ wielu czynników. Wiele z nich to efekt niewłaściwej diety, braku aktywności fizycznej czy stosowania używek. M.in. cholesterol, wysoki poziom glukozy czy otyłość mogą stanowić ryzyko zachorowania na chorobę wieńcową. W naszej ofercie znajdziesz także wiele witamin na serce, zawierających np. polikosanol czy kwasy omega-3, których spożywanie może pomagać utrzymać odpowiedni poziom cholesterolu czy glikemii.

Naturalne substancje w witaminach na serce

Wiele preparatów, które znajdziesz w naszym katalogu, mających wspierać działanie serca, zawiera substancje pochodzenia naturalnego, w tym ekstrakty roślinne. M.in. wyciąg z ziela karczocha czy ekstrakt z korzenia cykorii mogą nie tylko pomagać obniżyć poziom cukru we krwi, ale również wspierać usuwanie toksyn z organizmu. Z kolei takie substancje jak wyciąg z liści ostrokrzewu czy z owoców głogu mogą korzystnie wspierać regulację czynności serca. Ważnym elementem krwiobiegu są również tętnice oraz żyły. Poprawa ich elastyczności również może zapewnić lepszą pracę całego układu krążenia, zapobiegać żylakom. Tego rodzaju witaminy na serce również oferujemy w Mojaapteka.pl. Poznaj szeroki asortyment preparatów w różnorodnej postaci: od tradycyjnych tabletek, a także te dojelitowe, aż po wygodne kapsułki.