Lubrykanty dla kobiet

Lubrykant ma na celu nawilżyć okolice intymne. Zastosowany przed stosunkiem, zmniejsza ryzyko otarć i urazów. Lubrykanty z Mojaapteka.pl stworzone zostały na bazie wody, silikonu i oleju. Są również dostępne w różnych wariantach zapachowych i smakowych.

Aktywne filtry

Szeroki wybór lubrykantów dla kobiet z Mojaapteka.pl

Żele nawilżające ułatwiają współżycie. Dzięki lubrykantom dla kobiet podczas stosunku nie dochodzi do otarć i urazów pochwy. Lubrykanty zapewniają nawilżenie pochwy, nie drażniąc jej. W zależności od potrzeb można wybrać lubrykant na bazie silikonu, wody lub oleju. Wystarczy nanieść niewielką ilość żelu w okolice narażone na otarcia podczas stosunku. Lubrykant może być użyty także przez partnera. Pary chcące urozmaicić swoje życie seksualne mogą sięgnąć po lubrykanty smakowe lub zapachowe. Lubrykanty stosowane są także przez kobiety zmagające się z suchością pochwy. Nieodpowiednie nawilżenie pochwy powoduje nieprzyjemne uczucie dyskomfortu, zwłaszcza podczas stosunku. Lubrykant ma za zadanie nawilżyć okolice intymne i zwiększyć doznania podczas stosunku. Warto też pamiętać o zachowaniu prawidłowej higieny intymnej poprzez używanie płynów do higieny intymnej.

MojaApteka.pl – nawilżające działanie lubrykantów dla kobiet

Suchość pochwy może być przeszkodą na drodze do udanego życia seksualnego. Nieodpowiednio nawilżona pochwa może ulegać otarciom oraz urazom podczas stosunku seksualnego. Lubrykanty nawilżają okolice intymne kobiety. Naniesienie nawet kilku kropel żelu intymnego odpowiednio nawilży miejsca narażone na otarcia i ułatwi stosunek. Lubrykanty dla kobiet można stosować podczas stosunku z prezerwatywą lub bez, jednak zawsze należy zapoznać się z informacjami zawartymi na opakowaniu. Przykładowo, nie wszystkie lubrykanty na bazie oleju można stosować z prezerwatywami lateksowymi!

Lubrykanty są bezpieczne dla ciała, szczególnie dla delikatnych miejsc intymnych. Najdelikatniejszą formą są te na bazie wody. Każdy z lubrykantów ma jednak podobne zastosowanie – nawilżenie miejsc intymnych, a w przypadku lubrykantów zapachowych i smakowych ma również na celu urozmaicenie życia seksualnego. Lubrykanty dostępne są w ofercie Mojaapteka.pl.