Prezerwatywy lateksowe

Prezerwatywy to jedna z najpopularniejszych metod antykoncepcji. Podstawowym wariantem są lateksowe prezerwatywy, które dają przede wszystkim bezpieczeństwo przed chorobami dróg płciowych. W ofercie Mojaapteka.pl znajduje się wiele rodzajów prezerwatyw, które pozwolą na zupełnie nowy poziom odczuwania bliskości.

Aktywne filtry

Lateksowa prezerwatywa zapewni pełną ochronę podczas stosunku

Skuteczność prezerwatywy wynosi 98%, jednak do tak wysokiej ochrony potrzebny jest prawidłowy sposób  przechowywania i dobranie odpowiedniego rozmiaru.  Lateks stanowi bardzo dobrze przebadany materiał i sprawdza się wśród osób, które nie są na niego uczulone. Dzięki tak licznym wariantom każda para znajdzie coś dla siebie, a specjalnie pocieniane prezerwatywy zapewnią jeszcze intensywniejsze doznania intymne.

Wiele rodzajów lateksowych prezerwatyw w ofercie Mojaapteka.pl

Producenci prezerwatyw starają się odpowiadać na każdą potrzebę konsumentów, tworząc prezerwatywy skoncentrowane na zaspokojeniu wszystkich potrzeb. W asortymencie Mojaapteka.pl zgromadziliśmy prezerwatywy lateksowe renomowanych producentów, które zagwarantują pełną swobodę i dopasowanie do ciała. Miękkość lateksu i gładkość sprawiają, że nie zostanie podrażniona delikatna skóra okolic intymnych. Potęguje to komfort i przyjemność, a dodatkowo prezerwatywa zachowuje się jak druga skóra – jej obecność nie powinna być odczuwalna przez obie strony.