Zioła na serce i układ krążenia

Naturalne produkty są jedną z form wspomagania leczenia u osób z chorobami serca i układem krążenia. Napary z ziół pozytywnie wpływają na pracę serca i poprawiają krążenie krwi. Są dostępne w ofercie Mojaapteka.pl.

Aktywne filtry

Mojaapteka.pl - korzystny wpływ ziół na serce i układ krążenia

Choroby serca, jak również choroby układu krążenia, są bardzo niebezpieczne. Liczne schorzenia o charakterze przewlekłym i ostrym, zaburzają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Ryzyko zachorowania wzrasta wraz z wiekiem. Choroby te często powstają w wyniku złej diety, otyłości, stresu, palenia papierosów czy braku aktywności fizycznej. Wszystkie wymienione przyczyny powstawania chorób serca i układu krążenia zaliczają się do czynników ryzyka – im więcej czynników ryzyka, tym większa szansa na zachorowanie. Osoby chorujące na serce i układ krążenia powinny być pod stałą opieką lekarza. Naturalne produkty są jedną z form wspomagania leczenia.

Szerokie zastosowanie ziół na serce i układ krążenia z Mojaapteka.pl

Zioła mają szereg zastosowań, pozytywnie wpływających na zdrowie osób z chorobami serca i układu krążenia. Do ziół wspomagających pracę serca należy m.in. głóg. Kwiaty głogu zawierają fenolokwasy, aminy, fitosterole, garbniki, witaminę C, witaminy z grupy B, pektyny oraz sole mineralne. W ofercie Mojaapteka.pl dostępne są także mieszanki ziołowe zawierające np. mieszankę owoców głogu jednoszyjkowego i dwuszyjkowego, ziele melisy lekarskiej, kwiat lawendy, ziele trawy cytrynowej, ziele skrzypu polnego i liść miłorzębu dwuklapowego.

 

Zioła na serce i układ krążenia regulują ciśnienie tętnicze krwi, wspomagają pracę serca i  podnoszą poziom hemoglobiny w organizmie. Choroby serca i układu krążenia są bardzo niebezpieczne i są przyczyną śmierci coraz większej ilości osób. Leczenie oraz regularne picie naparów z ziół, warto wspomóc zdrową dietą i regularną aktywnością fizyczną. Zioła na układ krążenia i serce dostępne są w ofercie Mojaapteka.pl.