Środki przeciwbólowe dla sportowców

Ból obniża jakość funkcjonowania i nie pozwala wydajnie pracować. W ofercie Mojaapteka.pl znajdziesz nie tylko leki przeciwbólowe, ale również te o działaniu przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Ich szerokie zastosowanie pozwala na pozbycie się wielu dolegliwości bólowych o różnej etiologii.

Aktywne filtry

Skuteczne środki na różny stopień nasilenia bólu

Najczęściej spotykaną formą są tabletki, jednak środki przeciwzapalne i przeciwbólowe występują również w formie syropów, plastrów, maści, czopków oraz saszetek. Analgetyki stanowią bardzo rozbudowaną grupę, w których używa się wielu przebadanych substancji czynnych. Do najpopularniejszych należą leki zawierające paracetamol i ibuprofen. Ich silne działanie pozwala zniwelować objawy średniego i mocnego bólu, który potrafi pojawić się nagle i zdestabilizować cały zaplanowany dzień.

Zaletą środków przeciwbólowych i przeciwzapalnych jest skoncentrowane działanie uderzające najczęściej w objawy przeziębienia i grypy. Pozwalają zbić narastającą gorączkę, wspomóc organizm w walce z chorobą oraz zmniejszyć dokuczający ból mięśniowo-stawowy. Jeśli jednak dolegliwości nie ustają,  warto rozważyć konsultację z prowadzącym lekarzem internistą.

Szeroki wybór środków  przeciwbólowych i przeciwzapalnych w Mojaapteka.pl

Sprzedawane wyroby bez recepty są dokładnie przebadane przez profesjonalistów, co czyni je bezpiecznymi dla przeciętnego użytkownika. Stosowane racjonalnie stanowią dobry sposób na dokuczliwy ból głowy, mięśni, stawów, kręgosłupa i zębów, a ich dodatkowe działanie przeciwzapalne łagodzi niegroźne stany zapalne w naszym organizmie.

Radzą sobie również z bólem menstruacyjnym, który uprzykrza funkcjonowanie wielu kobietom w trakcie miesiączki. Wszystkie środki przeciwbólowe i przeciwzapalne mają dołączone do opakowania ulotki, które pozwolą Ci zapoznać się z polecanym przez producenta dawkowaniem. Dodatkowo uzyskasz informację o wszystkich substancjach czynnych zawartych w wyrobie medycznym.