Testy na płodność u kobiet

Domowy test na określenie poziomu hormonu lutenizującego (LH) w ciele kobiety. Określ dni płodne i monitoruj owulację. Sprawdź ofertę!

Aktywne filtry

Test na płodność dla kobiet – szybki sposób na określenie dni płodnych

Precyzyjne określenie owulacji, czyli uwolnienia z jajnika komórki jajowej, może stać się ważnym elementem planowania ciąży. Wiele par korzysta z domowych testów na płodność, chcąc zwiększyć swoje szanse na poczęcie dziecka. Statystycznie największe szanse na zajście w ciąże mają osoby, które współżyją 24 godziny po zaobserwowaniu u kobiety wzrostu poziomu LH. Testy, które znajdziesz w naszym sklepie, wykrywają wzrost tego hormonu na około dobę lub półtorej doby przed jajeczkowaniem. Mogą więc stanowić domowy drogowskaz dla wielu par pragnących powiększyć rodzinę.

Korzystając z domowych testów na płodność, powinniśmy pamiętać, że jest to także szybki sposób umożliwiający nam określenie dni owulacyjnych. Oferowane przez nas produkty już po kilku minutach wskażą Ci precyzyjny, jak dla tej metody, wynik. Jednak przed zastosowaniem testu, koniecznie zapoznaj się z ulotką, w której znajdziesz limit czasowy, po którym taki wynik może nie być już wiarygodny.

Bogata oferta testów na płodność dla kobiet w Mojaapteka.pl

W szerokim asortymencie naszej apteki oferujemy paskowe testy owulacyjne, płytkowe, a także strumieniowe. Możesz więc dopasować metodę użytkowania do własnych preferencji. Każdy nasz test na płodność dla kobiet charakteryzuje się wysoką czułością (25 mlU/ml lub 30 mlU/ml), by zoptymalizować precyzję i wiarygodność wyników. A to, jak wiemy, niezwykle ważne podczas planowania ciąży. W Mojaapteka.pl znajdziesz także duże opakowania, w których znajdziesz kilka sztuk testów, byś w odpowiedniej chwili mogła szybko określić wzrost hormonu LH. Wszystkie zamówione u nas testy na płodność u kobiet znajdziesz w atrakcyjnej cenie. Podczas zakupów nie zapomnij także o niezwykle sprawnej wysyłce, którą oferujemy wszystkim naszym Klientom.