Kategorie

Kategorie

  • Nowy

Sylveco Dla Dzieci, pasta do zębów, bez fluoru, czarna porzeczka, po 3 roku życia, 75 ml

Cena: 19,90 zł
Brutto

Ostatnie sztuki w magazynie
Sylveco Dla Dzieci - pasta do zębów, bez fluoru, czarna porzeczka, po 3 roku życia, pojemność 75 ml.
Sylveco Dla Dzieci pasta do zębów przeznaczona jest do codziennej higieny jamy ustnej dzieci po ukończeniu 3 roku życia. Produkt posiada formułę wolną od fluoru. Wspieranie ochrony przed próchnicą możliwe jest dzięki zawartości ksylitolu. Jest to zasadowy związek, który zmienia środowisko jamy ustnej na bardziej zasadowe - niekorzystne dla rozwoju bakterii próchniczych. Jednocześnie zwiększa wydzielanie śliny odgrywającej ważną rolę w ochronie przeciwpróchniczej. Innym składnikiem pasty do zębów Sylveco Dla Dzieci jest uwodorniona krzemionka. Nie naruszając szkliwa delikatnie czyści zęby i chroni dziąsła przed podrażnieniami. Pasta posiada słodki smak i porzeczkowy aromat, który zachęca dzieci do częstego mycia zębów.  Opakowanie zostało wyposażone w dozownik ułatwiający nakładanie pasty oraz etykietę z uroczą, bajkową ilustracją przedstawiającą wiewiórkę w czasie mycia zębów. Z pewnością stanie się ona dla dziecka miłym towarzyszem codziennych czynności higienicznych.
Wskazania:  Codzienna higiena jamy ustnej. Pasta do zębów dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Skład:  Aqua, Hydrated Silica (uwodniona krzemionka), Sorbitol (sorbitol), Glycerin (gliceryna), Xylitol (ksylitol), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Sodium Carboxymethylcellulose, Aroma.
Stosowanie:  Nanieś pastę na włosie szczoteczki. Dokładnie wyszczotkuj zęby i język. Wypłucz jamę ustną letnią woda. 
Uwagi:  Opakowanie po zużyciu jest przeznaczone do recyklingu lub odzysku energetycznego. Produkt naturalny.

Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

217246
1 Przedmiot

Szczegółowe referencje