Repellent na komary i kleszcze Mugga, 25% ikarydyny, spray, 75 ml

  Repellent na komary i kleszcze Mugga z 25% zawartością ikarydyny skutecznie odstrasza owady, lecz nie wywołuje podrażnień.

  38,02 zł
  Brutto
  Dostępny

  W jednym koszyku możesz zamówić:40 sztuk produktu.

  Uwaga! Informujemy, że w związku z trwającą inwentaryzacją czas realizacji wysyłki jest wydłużony. Przepraszamy za utrudnienia.

  Z tym produktem klienci kupili również:

  Mugga 25% IKARDYNA  spray 75 ml belgijskiej firmy Jaico to bardzo silny preparat przeciwko insektom, do zastosowań ekstremalnych, skuteczny nawet w krajach tropikalnych. Środek odstrasza m.in. komary europejskie i tropikalne, które są groźne dla zdrowia człowieka. Insekty te przenoszą bardzo niebezpieczne choroby m.in. malarię. Mugga spray  25% IKARDYNA  zawiera skuteczną, notyfikowaną przez UE substancję aktywną Ikardyna, która doskonale chroni ciało ludzkie przed różnego rodzaju groźnymi owadami m.in. komarami, roztoczami, kleszczami, moskitami, muchami końskimi czy muchami tse-tse. Ikarydyna jest tak samo skuteczna jak DEET, jednak w odróżnieniu od niego nie wywołuje podrażnień, paruje ze skóry znacznie wolniej, nie rozpuszcza tworzyw sztucznych i polimerów

  Spray Mugga 25% IKARDYNA w formie płynnej przeznaczony jest do bezpośredniej aplikacji na nieosłonięte ciało. Ma przyjemny, delikatny cytrusowy zapach, działa średnio przez ok.8 godzin od zastosowania w klimacie umiarkowanym oraz ok. 4 h w tropikalnym. Skuteczność produktu zależy od temperatury,  wilgotności powietrza czy potliwość skóry. Środek Mugga 25% IKARDYNA  jest nietłusty i niezwykle prosty w użyciu. Rekomendowany dla wszystkich, którzy chcą uchronić się przed insektami m.in.

  • osób podróżujących do stref zagrożonych chorobami tropikalnymi m.in. malarią, żółtą febrą, dengą (innymi niebezpiecznymi chorobami występującymi w tropikach)
  • osób pracujących w ogrodzie, w polu 
  • wędkarzy, osób wybierających się do lasu
  • żołnierzy 
  • osób, które lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu
  • osób pracujących w lasach np. drwali
  • młodzieży przebywającej na obozach, biwakach, koloniach
  • dzieci powyżej 3-go roku życia
  • nie zawiera Deet

  Skład: 

  1-Piperidinecarboxylic acid 2-(2-hydroxeyl)-1-methylpropylester(CAS 119515-38-7):261,23g/kg (Icaridin:25%), ethanol.

  Stosowanie: 

  Środek stosujemy bezpośrednio na odkryte części ciała lub ubranie. Preparat może być również stosowany na twarz i szyję. Najpierw aplikujemy na dłonie, następnie nanosimy na twarz i szyję. Nie pryskamy bezpośrednio na twarz.


  Cechy produktu: 

  Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

  221240
  Postać
  SPRAY
  Sposób aplikacji
  NA SKÓRĘ
  Typ
  KOSMETYK
  Wiek
  50+
  Wiek
  DLA DOROSŁYCH
  Wiek
  OD 3. ROKU ŻYCIA
  Wiek
  DLA MŁODZIEŻY
  Wiek
  20+
  Wiek
  40+
  Wiek
  60+
  Wiek
  DLA SENIORÓW
  Wiek
  DLA DZIECI
  Wiek
  30+
  Główny składnik
  IKARYDYNA
  Część ciała
  SKÓRA
  Pora stosowania
  NA NOC
  Pora stosowania
  NA DZIEŃ
  Działanie - właściwości
  OCHRONNE
  Płeć
  MĘŻCZYZNA
  Płeć
  KOBIETA