Wyprawka do szpitala dla mamy

Wyprawka do szpitala dla mamy

Wyprawka do szpitala dla mamy na Mojaapteka.pl - największy wybór produktów i zestawów niezbędnych dla przyszłej mamy. Sprawdź naszą ofertę!

Aktywne filtry

Wyprawka dla mamy do szpitala – Mojaapteka.pl

Będąc w zaawansowanej ciąży, warto mieć przygotowaną wyprawkę do szpitala, aby w momencie, w którym rozpocznie się poród, nie musieć martwić się pakowaniem. W ofercie Mojaapteka.pl kupić można wyprawkę dla mamy, która z pewnością przyda się zarówno podczas pobytu w szpitalu, jak i po wyjściu. Mojaapteka.pl oferuje  plecak z funkcją przypięcia do wózka. Można zapakować w niego całą wyprawkę do szpitala, a w późniejszym czasie używać go podczas spacerów z dzieckiem. Jest bardzo praktyczny i pojemny, dzięki czemu można przechowywać w nim pokarm dla dziecka, pieluszki, zabawki czy matę do przewijania. Wyprawka do szpitala dla mamy? Skompletujesz ją razem z Mojaapteka.pl

Przygotowując się na pobyt w szpitalu, do plecaka warto zapakować również takie przedmioty jak: pas brzuszny poporodowy, laktacyjne wkładki, podkłady, laktator oraz specjalne majki z chłonną wkładką. Pasy brzuszne stosowane są w celu wsparcia mięśni brzucha. Pas wzmacnia rozciągnięte powłoki brzuszne i łagodzi bóle po ranie operacyjnej. Laktacyjne wkładki są bardzo miękkie, dzięki czemu nie podrażniają piersi. Zapewniają uczucie suchości i świeżości. Laktator to podstawowe akcesorium każdej mamy, ponieważ umożliwia odciąganie pokarmu. Kobiety będące w połogu muszą być przygotowane na to, że po porodzie macica kurczy się i usuwa z organizmu resztki łożyska. Bardzo często występuje również krwawienie, dlatego warto wyposażyć się w chłonne majtki i podkłady, które znacznie ułatwią utrzymanie odpowiedniej higieny.

Mojaapteka.pl – wyprawka mamy do szpitala

W ofercie Mojaapteka.pl kupić można również specjalny proszek, który zwiększa ilość mleka u mam karmiących, a także suplementy diety, w których skład wchodzą m.in.: magnez, kwas foliowy, witamina C, ekstrakt z żurawiny, żelazo czy witamina E. Po porodzie, kiedy to organizm kobiety jest bardzo zmęczony, warto odpowiednio się suplementować, aby jak najszybciej wrócić do pełni sił. Mojapteka.pl oferuje wygodną formę zakupów online, dzięki czemu wyprawkę do szpitala można skompletować bez konieczności wychodzenia z domu.