Filtruj według

Postać

  Postać

  Typ

   Typ

   Rodzaj skóry

    Rodzaj skóry

    Problem

     Problem

     Główny składnik

      Główny składnik

      Suplement diety na włosy, skórę i paznokcie

      Suplement diety na włosy, skórę i paznokcie

      Suplementy i witaminy na włosy, skórę i paznokcie. Sprawdź naszą ofertę na Mojaapteka.pl i wybierz kompleks witamin i minerałów, niezbędnych do zachowania pięknego wyglądu.

      Aktywne filtry

      Szeroki wybór tabletek na włosy i paznokcie w Mojaapteka.pl

      Słabe włosy i paznokcie to problem, z którymi borykają się pacjenci w każdym wieku. Łamiące się, rozdwajające się paznokcie i wciąż wypadające włosy to uporczywy problem, który jest nie tylko przyczyną dużego dyskomfortu, ale i negatywnie wpływa na sam wygląd włosów i paznokci. Przyczyną jest najczęściej niedobór kwasu pantotenowego w organizmie należącego do witamin grupy B. Niedobór objawia się nadmiernym wypadaniem i łamliwością włosów, złą kondycją paznokci, a nawet problemami skórnymi. W takim wypadku pacjenci szukają rozwiązań w postaci tabletek. Tabletki na włosy i paznokcie dostępne są w ofercie Mojaapteka.pl. Substancjami czynnymi tabletek na włosy i paznokcie są m.in.: selen, cynk, kolagen, żelazo, niacyna, witaminy B7, witamina C czy skrzyp. Tabletki mają działanie wzmacniające i wspomagające.

      Mojaapteka.pl – tabletki na paznokcie i włosy

      Zdrowe włosy są silne, nie łamią się i nie wypadają. Zdrowe paznokcie również są twarde, odporne na różnego rodzaju urazy i mają jednolity, bladoróżowy kolor. Zła kondycja włosów i paznokci to sygnał wysyłany przez organizm, informujący o tym, że organizm zmaga się z niedoborem minerałów i witamin. Wygląd, nie tylko włosów i paznokci, jest doskonałym odzwierciedleniem tego, w jakiej kondycji jest cały organizm człowieka. Kruche i łamliwe paznokcie mogą być sygnałem, że w organizmie brakuje witaminy A czy witamin z grupy B, a wypadające włosy sygnalizują m.in. o niedoborze żelaza, cynku czy aminokwasów. Tych objawów nie można ignorować, ponieważ im gorszy stan włosów i paznokci, tym więcej czasu trzeba poświęcić na ich regenerację. Mojaapteka.pl oferuje szeroki wybór tabletek na włosy i paznokcie w formie zwykłych tabletek, a także kapsułek. W domowej apteczce pacjentów zmagających się ze słabą kondycją włosów i paznokci powinny znaleźć się tabletki, które dzięki zawartym w nich substancjom czynnym, pomogą w odbudowie zniszczonych włosów oraz wzmocnią kruche i łamliwe paznokcie.