Tarka do stóp z minipilniczkami L'biotica, 1 szt.

  Tarka do stóp L’BIOTICA - skuteczne i łagodne usuwanie zrogowaceń. 

  25,92 zł
  Brutto
  Dostępny
  • Dostawa 1-3 dni robocze
  • Darmowy odbiór w aptece

  W jednym koszyku możesz zamówić:40 sztuk produktu.

  Uwaga! Informujemy, że w związku z trwającą inwentaryzacją czas realizacji wysyłki jest wydłużony. Przepraszamy za utrudnienia.

  Tarka do stóp L’BIOTICA z precyzyjnymi minipilniczkami to profesjonalny przyrząd do samodzielnego wykonania pedicure w zaciszu domowym, który usuwa nawet najtwardsze zrogowacenia i odciski stóp.

  Natychmiastowy efekt: Skuteczne ścieranie zgrubień i martwego naskórka na stopach.

  Innowacyjna technologia: Minipilniczki skutecznie, ale bez podrażnień usuwają zgrubienia i martwy naskórek, tak by przywrócić gładki efekt skóry i komfort jaki każdy z nas uwielbia.

  Ergonomiczny kształt: Przyrząd zaprojektowany w taki sposób, by doskonale pasował do dłoni, przez co łatwo i wygodnie się go używa.

  Komfort stosowania: Wygodny pojemnik na wszystkie usunięte skórki pozwala używać tarki tam, gdzie Ci wygodnie.

  Stosowanie: 

  1. Stosuj przed kąpielą czy zmoczeniem stóp. Stopy muszą być suche.

  2. Użyj strony z tarką, aby bezpiecznie usunąć twardą skórę i zrogowacenia.

  3. Delikatnie przyciskaj metalową tarkę do powierzchni skóry, w miejscu zgrubień i zrogowaceń. Powoli przesuwaj mini pilniczki do przodu i do tyłu wzdłuż stwardniałej skóry.

  4. Wykonuj powolne ruchy, sprawdzając w międzyczasie efekty działania. Zakończ ścieranie, gdy pojawi się zdrowa skóra lub gdy usuniesz zgrubienie – zbyt długie ścieranie może doprowadzić do podrażnień i bólu.

  5. Po użyciu opróżnij pojemnik, opłucz tarkę chłodną wodą i pozostaw do wyschnięcia.


  Cechy produktu: 

  Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

  224317
  Typ
  AKCESORIA KOSMETYCZNE