Bebilon Profutura Cesar Biotik 1, mleko początkowe, od urodzenia, 800 g - zdjęcie produktu

  Bebilon Profutura Cesar Biotik 1, mleko początkowe, od urodzenia, 800 g

  Bebilon Profutura Cesar Biotik 1 - mleko początkowe dla niemowląt urodzonych przez cesarskie cięcie.

  59,99 zł
  Brutto
  Ostatnie sztuki w magazynie
  • Dostawa 1-3 dni robocze
  • Koszt dostawy od 9,99zł
  • Darmowy odbiór w aptece

  Marka: Bebilon
  W jednym koszyku możesz zamówić:5 sztuk produktu.

  Uwaga! Informujemy, że w związku z trwającą inwentaryzacją czas realizacji wysyłki jest wydłużony. Przepraszamy za utrudnienia.

  Z tym produktem klienci kupili również:

  Mleko początkowe Bebilon Profutura Cesar Biotik 1 zawiera formułę z dodatkiem bakterii z rodzaju Bifidobacterium (B. breve M-16V), odpowiednią dla niemowląt urodzonych przez cesarskie cięcie. Kompletna odżywczo formuła już od wczesnych chwil zaspokajająca potrzeby żywieniowe niemowląt urodzonych przez cesarskie cięcie – zgodnie z przepisami prawa. Formuła mleka wzbogacona jest o kwasy DHA (Omega 3).

  Jeśli dziecko nie jest karmione piersią, Bebilon Profutura Cesarbiotik 1, tak jak inne mleka początkowe, może stanowić jedyny pokarm zaspokajający wszystkie potrzeby żywieniowe, do czasu wprowadzenia odpowiedniego żywienia uzupełniającego. Bebilon Profutura Cesarbiotik 1 jest również odpowiedni jako uzupełnienie karmienia piersią, jeśli zaistnieje konieczność dokarmiania.

  Skład: 

  Laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, galaktooligosacharydy GOS z mleka (8,92 %), olej kokosowy, olej rzepakowy, koncentrat serwatki z mleka, olej słonecznikowy, białka mleka, fruktooligosacharydy FOS (0,61 %), olej rybi, wapń, potas, olej z Mortierella alpina, sód, 2'-fukozylolaktoza 2'FL (0,19 %), chlorek choliny, magnez, witamina C, emulgator (lecytyny z soi), tauryna, inozytol, Bifidobacterium breve M-16V, żelazo, cynk, sól sodowa kwasu urydyno-5'-fosforowego, kwas cytydyno-5'-monofosforowy, przeciwutleniacz (palmitynian askorbylu), kwas adenozyno-5'-fosforowy, sól sodowa kwasu inozyno-5'-fosforowego, L-karnityna, niacyna, kwas pantotenowy, sól sodowa kwasu guanozyno-5'-fosforowego, miedź, witamina E, witamina A, ryboflawina, tiamina, witamina B6, jod, kwas foliowy, mangan, selen, witamina K, witamina D, biotyna, witamina B12.

  Dawkowanie: 

  O ile lekarz nie zaleci inaczej

  Wiek niemowlęcia 1. miesiąc

  Wiek niemowlęcia 2-3. miesiąc

  Wiek niemowlęcia 4. miesiąc

  Wiek niemowlęcia 5-6. miesiąc

  Liczba porcji na dobę 7

  Ilość wody na 1 porcję (ml) 90-120

  Liczba płaskich miarek na 1 porcję 3-4

  Liczba porcji na dobę 6

  Ilość wody na 1 porcję (ml) 120

  Liczba płaskich miarek na 1 porcję 4

  Liczba porcji na dobę 6

  Ilość wody na 1 porcję (ml) 150

  Liczba płaskich miarek na 1 porcję 5

  Liczba porcji na dobę 4

  Ilość wody na 1 porcję (ml) 180

  Liczba płaskich miarek na 1 porcję 6

  Wartości podane w tabeli należy traktować orientacyjnie. Wielkość i liczbę posiłków dostosuj do potrzeb Twojego dziecka. 100 ml Bebilon Profutura Cesarbiotik 1 = 90 ml wody + 3 płaskie miarki. 1 płaska miarka to 4,6 g.

  Zaleca się, aby przejście z karmienia mlekiem Bebilon Profutura Cesarbiotik 1 na Bebilon Profutura Cesarbiotik 2 przeprowadzać stopniowo, zmniejszając ilość proszku Bebilon Profutura Cesarbiotik 1 i zwiększając ilość proszku Bebilon Profutura Cesarbiotik 2.

  Stosowanie: 

  1. Umyj ręce. Butelkę i smoczek wygotuj w wodzie przez 10 min.
  2. Świeżą wodę pitną gotuj przez 5 min, po czym pozostaw do schłodzenia (do ok. 40°C). Do wygotowanej butelki wlej odpowiednią ilość wody (wg tabeli żywienia).
  3. Używając wyłącznie załączonej, umytej i wysuszonej miarki, odmierz dokładną liczbę płaskich, nieubitych porcji proszku i dodaj je do przygotowanej butelki. Przestrzegaj wartości podanych w tabeli żywienia.
  4. Zamknij butelkę i energicznie potrząsaj pionowo do całkowitego rozpuszczenia proszku.
  5. Załóż na butelkę wygotowany smoczek. Sprawdź temperaturę mleka wewnętrzną stroną przegubu dłoni. Butelkę i smoczek umyj od razu po użyciu.

  Instrukcja karmienia dziecka
  Odpowiednią ilość mleka Bebilon Profutura Cesarbiotik 1 przygotuj zgodnie z tabelą żywienia.
  Nigdy nie dodawaj dodatkowych miarek proszku do przygotowywanego mleka.
  Mleko Bebilon Profutura Cesarbiotik 1 powinno być przygotowane zawsze bezpośrednio przed spożyciem i wykorzystane w ciągu 2 godzin po przygotowaniu.
  Nigdy nie należy używać ponownie niewypitej części mleka. Niewypitą porcję mleka należy wylać bezpośrednio po skończonym posiłku.
  Nie gotuj ani nie podgrzewaj produktu w kuchence mikrofalowej, by uniknąć zagrożenia oparzeniem i aby utrzymać odpowiednią ilość bakterii Bifidobacterium breve M-16V.


  Cechy produktu: 

  Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

  220320
  Postać
  PROSZEK
  Sposób aplikacji
  DOUSTNE
  Typ
  ŻYWNOŚĆ
  Typ
  ŚRODKI SPOŻYWCZE
  Wiek
  0-6 MIESIĘCY
  Wiek
  DLA DZIECI
  Główny składnik
  WAPŃ
  Główny składnik
  WITAMINA D
  Główny składnik
  PROBIOTYKI
  Główny składnik
  POTAS
  Główny składnik
  WITAMINA A
  Główny składnik
  ŻELAZO
  Główny składnik
  WITAMINA C
  Specyfika
  BEZ OLEJU PALMOWEGO
  Pora stosowania
  NA NOC
  Pora stosowania
  NA DZIEŃ
  Działanie - właściwości
  ODŻYWCZE
  Płeć
  KOBIETA
  Płeć
  MĘŻCZYZNA