Bros, spray na odzież, odstrasza i zabija kleszcze, 90 ml

  Bros - aerozol o podwójnym działaniu przeznaczony do stosowania na odzież i obuwie.

  12,71 zł
  Brutto
  Dostępny

  W jednym koszyku możesz zamówić:40 sztuk produktu.

  Uwaga! Informujemy, że w związku z trwającą inwentaryzacją czas realizacji wysyłki jest wydłużony. Przepraszamy za utrudnienia.

  Aerozol Bros na kleszcze o podwójnym działaniu, nie tylko odstrasza, ale również zabija kleszcze. Do stosowania na odzież i obuwie, działa od razu po zastosowaniu. Zapewnia długotrwałą ochronę - efekt ochronny utrzymuje się na ubraniu nawet do 20 dni.

  Substancja czynna: N,N-dietylo-m-toluamid/DEET/20%, deltametryna 0,025%, citriodiol 0,01%, geraniol 0,01%.

  Ostrzeżenia: 

  Nie stosować na skórę, chronić przed dziećmi, nie wdychać par produktu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

  Stosowanie: 

  Przed użyciem wstrząsnąć. Równomiernie spryskać odzież i obuwie z odległości 15cm. Nie niszczy wełny, bawełny i nylonu. W niewidocznym miejscu sprawdzić czy nie uszkadza innych tkanin syntetycznych lub tworzyw sztucznych.


  Cechy produktu: 

  Postać
  Główny składnik
  Działanie - właściwości

  Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

  228635
  Postać
  SPRAY
  Typ
  PRODUKT BIOBÓJCZY
  Typ
  REPELLENT
  Wiek
  DLA DOROSŁYCH
  Główny składnik
  DEET
  Działanie - właściwości
  OCHRONNE
  Płeć
  KOBIETA
  Płeć
  MĘŻCZYZNA