Nasivin Classic 0,5 mg/ml, aerozol do nosa, 10 ml - zdjęcie produktu

  Nasivin Classic 0,5 mg/ml, aerozol do nosa, 10 ml

  Nasivin Classic 0,5 mg/ml - aerozol stosowany w przypadku nieżytu nosa u dorosłych i dzieci od 6. roku życia.

  Produkt dostępny
  20,74 zł / szt.
  Brutto
  -
  +

  • Dostawa 1-3 dni robocze
  • Koszt dostawy od 9,99zł
  • Darmowy odbiór w aptece
  W jednym koszyku możesz zamówić:40 sztuk produktu.

  Uwaga! Informujemy, że w związku z trwającą inwentaryzacją czas realizacji wysyłki jest wydłużony. Przepraszamy za utrudnienia.

  Nasivin Classic jest lekiem w formie aerozolu do nosa, stosowanym w przypadku różnego rodzaju nieżytów nosa. Nasivin zmniejszenia obrzęk błony śluzowej, pomaga udrożnić nos oraz zatoki, ułatwia pozbywanie się zalegającej w nosie wydzieliny i hamuje jej nadprodukcję. Ułatwia oddychanie. Nasivin Classic jest zalecany przy ostrym, naczynioruchowym lub alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa, stanie zapalnym zatok, trąbki słuchowej oraz przy zapaleniu ucha środkowego.

  Lek Nasivin Classic wyraźnie zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, udrażnia przewody odprowadzające zatok przynosowych i odblokowuje trąbki słuchowe. Usprawnia usuwanie wydzielin z nosa, przyczyniając się do sukcesywnego leczenia infekcji. Stosowanie leku Nasivin Classic skraca średni czas ostrego zapalenia błony śluzowej nosa niemal o połowę.

  Aerozol Nasivin Classic przeznaczony jest do stosowania przez osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 6 roku życia. Szybko przynosi ulgę w leczeniu objawowym kataru, towarzyszącego infekcjom bakteryjnym i wirusowym. Nasivin Classic działa aż do 12 godzin.

  Wskazania: 

  Aerozol zalecany jest do stosowania w trakcie obrzęku błon śluzowych występującym w ostrym zapaleniu błony śluzowej nosa, naczynioruchowym lub alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa, a także w zapaleniu zatok przynosowych, trąbki słuchowej i ucha środkowego.

  Skład: 

  1ml roztworu zawiera: substancję czynną: 0,5mg oksymetazoliny chlorowodorku (1 dawka aerozolu o objętości 45 mikrolitra zawiera 22,5 mikrograma oksymetazoliny chlorowodorku) oraz substancje pomocnicze: kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, glicerol 85%, woda oczyszczona.

  Dawkowanie: 

  Dorośli i dzieci wieku powyżej 6 lat: 1 dawka aerozolu do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy na dobę. Leku nie należy stosować dłużej niż 5 do 7 dni. Przed pierwszym użyciem należy kilkakrotnie nacisnąć pompkę, aby uzyskać pełną dawkę.

  Działanie: 

  Zmniejsza obrzęk zmienionej zapalnie błony śluzowej i hamuje nadmierne wydzielanie, obkurcza błonę śluzową nosa, prowadzi do otwarcia i rozszerzenia przewodów odprowadzających zatok przynosowych i otwarcia trąbki słuchowej.

  Przeciwwskazania: 

  Suche zapalenie błony śluzowej nosa, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W poniższych przypadkach preparat można zastosować wyłącznie po uprzednim dokładnym rozważeniu stosunku korzyści do ryzyka: leczenie inhibitorami monoaminooksydazy (inhibitory MAO) i innymi lekami, które mogą zwiększać ciśnienie krwi, zwiększone ciśnienie śródgałkowe, szczególnie w przypadku jaskry z zamkniętym kątem przesączania, ciężkie choroby serca i naczyń krwionośnych, guz chromochłonny nadnerczy, zaburzenie metaboliczne (np. nadczynność tarczycy, cukrzyca.

  Ostrzeżenia: 

  Pacjenci leczeni inhibitorami monoaminooksydazy (inhibitory MAO) i innymi lekami, które mogą zwiększać ciśnienie krwi, mający zwiększone ciśnienie śródgałkowe, szczególnie w przypadku jaskry z zamkniętym kątem przesączania, ciężkie choroby serca i naczyń krwionośnych (np. choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze), guz chromochłonny nadnerczy, zaburzenia metaboliczne (np. nadczynność tarczycy, cukrzyca) powinni stosować lek wyłącznie po uprzednim dokładnym rozważeniu stosunku korzyści do ryzyka.
  Długotrwałe stosowanie leków zmniejszających obrzęk błony śluzowej nosa może prowadzić do osłabienia ich działania.
  Nadużywanie leków stosowanych miejscowo do nosa może prowadzić do zaniku błony śluzowej i reaktywnego przekrwienia z polekowym zapaleniem błony śluzowej nosa.
  Zużyć w ciągu 12 miesięcy od pierwszego otwarcia. 
   

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

  Sposób przechowywania: 

  Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
  Lek przechowywać w temperaturze pokojowej


  Cechy produktu: 

  Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

  213811
  Postać
  AEROZOL
  Sposób aplikacji
  DO NOSA
  Typ
  LEK BEZ RECEPTY
  Wiek
  DLA SENIORÓW
  Wiek
  DLA DZIECI
  Wiek
  DLA DOROSŁYCH
  Wiek
  DLA MŁODZIEŻY
  Wiek
  OD 6. ROKU ŻYCIA
  Główny składnik
  OKSYMETAZOLINA
  Część ciała
  NOS
  Specyfika
  DLA ALERGIKÓW
  Specyfika
  BEZ KONSERWANTÓW
  Pora stosowania
  NA NOC
  Pora stosowania
  NA DZIEŃ
  Działanie - właściwości
  UDRAŻNIAJĄCE NOS
  Płeć
  KOBIETA
  Płeć
  MĘŻCZYZNA
  Problem
  KATAR SIENNY
  Problem
  KATAR

  Z tym produktem klienci kupili również:

  20,74 zł / szt.
  Brutto
  -
  +