[31.05.2026] APAP Migrena 250 mg + 250 mg + 65 mg, 10 tabletek - zdjęcie produktu
    [31.05.2026] APAP Migrena 250 mg + 250 mg + 65 mg, 10 tabletek - zdjęcie produktu
    [31.05.2026] APAP Migrena 250 mg + 250 mg + 65 mg, 10 tabletek - zdjęcie produktu

    [31.05.2026] APAP Migrena 250 mg + 250 mg + 65 mg, 10 tabletek

    Ocena: Nie ma jeszcze opinii.
    Produkt tymczasowo niedostępny
    21,29 zł / szt.
    Brutto

    • Dostawa 1-3 dni robocze
    • Koszt dostawy od 9,99zł
    • Darmowy odbiór w aptece
    W jednym koszyku możesz zamówić:40 sztuk produktu.

    APAP Migrena to produkt leczniczy zawierający połączenie trzech substancji czynnych: paracetamolu, kwasu acetylosalicylowego i kofeiny. Każda tabletka zawiera 250 mg paracetamolu, 250 mg kwasu acetylosalicylowego i 65 mg kofeiny. Przyjmuje się go doraźnie w leczeniu bólu głowy, w tym migreny. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, kwas acetylosalicylowy zmniejsza stan zapalny, a kofeina wzmacnia ich działanie przeciwbólowe poprzez swoje właściwości stymulujące. Obecny w leku kwas acetylosalicylowy ma dodatkowy efekt przeciwzapalny. APAP Migrena można stosować kiedy ból głowy jest intensywny i nie ustępuje lub pojawia się znienacka. Produkt jest dostępny bez recepty w opakowaniach po 10 tabletek powlekanych.

    Specyfikacja produktu:

    • Nazwa produktu: APAP Migrena 250 mg + 250 mg + 65 mg, 10 tabletek
    • EAN produktu: 5903031289077
    • Producent: USP Pharmacya Sp. z o.o., ul. Ziębicka 40, 50-506 Wrocław, Polska
    • Pojemność / liczba tabletek: 10 tabletek
    • Marka produktu: APAP
    • Rodzaj produktu: Lek OTC

    TO JEST LEK. DLA BEZPIECZEŃSTWA STOSUJ GO ZGODNIE Z ULOTKĄ DOŁĄCZONĄ DO OPAKOWANIA. NIE PRZEKRACZAJ MAKSYMALNEJ DAWKI.

    Wskazania: 

    ➡️ Doraźne leczenie bólu głowy i napadów migreny u dorosłych.

    Skład: 

    Substancje czynne na tabletkę: paracetamol 250 mg, kwas acetylosalicylowy 250 mg, kofeina 65 mg. Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropyloceluloza niskopodstawiona, kwas stearynowy, otoczka Forcoat White W010 (hypromeloza, tytanu dwutlenek - E 171, glikol propylenowy, kwas benzoesowy), wosk Carnauba.

    1 tabletka powlekana zawiera:

    • substancje czynne: paracetamol 250 mg, kwas acetylosalicylowy 250 mg, kofeina 65 mg,
    • substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropyloceluloza niskopodstawiona, kwas stearynowy 50, otoczka: Forcoat White W010 (hypromeloza, tytanu dwutlenek (E 171), glikol propylenowy 0,24 mg, kwas benzoesowy 0,05 mg), wosk Carnauba.

    Porcja produktu zalecana w ciągu dnia do spożycia: 

    • Dorośli powinni przyjmować 1-2 tabletki jednorazowo, maksymalnie do 6 tabletek na dobę.
    • Kolejne dawki co 4-6 godzin.
    • Nie stosować dłużej niż 4 dni na ból głowy i 3 dni na migrenę bez konsultacji z lekarzem.

    Działanie: 

    ✅ Połączenie paracetamolu, kwasu acetylosalicylowego i kofeiny zapewnia skuteczne działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i wzmacniające.

    Przeciwwskazania: 

    • Nadwrażliwość na składniki leku, czynne wrzody żołądka, ciężka niewydolność nerek lub wątroby, ciężka niewydolność serca, hemofilia, trzeci trymestr ciąży.

    Działania niepożądane: 

    • Mogą wystąpić reakcje alergiczne, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, zawroty głowy, nudności.
    • W razie reakcji nietolerancji, należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.

    Ostrzeżenia: 

    • Stosować zgodnie z zaleceniami ulotki.
    • Nie przekraczać zalecanej dawki.
    • Unikać jednoczesnego stosowania z innymi produktami zawierającymi paracetamol lub kwas acetylosalicylowy.

    Sposób przechowywania: 

    • Trzymać w temperaturze pokojowej
    • Chronić od światła i wilgoci
    • Trzymać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci

    Ciąża: 

    • Nie stosować w ostatnim trymestrze ciąży i w okresie karmienia piersią.

    Cechy produktu: 

    Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

    259717
    Typ
    LEK BEZ RECEPTY
    Problem
    ANEMIA
    Główny składnik
    KWAS ACETYLOSALICYLOWY
    Problem
    MIGRENA
    Działanie - właściwości
    PRZECIWBÓLOWE
    Rozmiar
    10 tabletek
    Postać
    TABLETKI
    Płeć
    MĘŻCZYZNA
    Główny składnik
    KOFEINA
    Problem
    BÓL
    Główny składnik
    PARACETAMOL
    Wiek
    DLA DOROSŁYCH
    Działanie - właściwości
    PRZECIWGORĄCZKOWE
    Płeć
    KOBIETA

    Opinie (0)

    Aby napisać opinię, musisz zakupić ten produkt.
    21,29 zł / szt.
    Brutto