Aspirin Pro – tabletki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe 500 mg, 8 szt. - zdjęcie produktu

    Aspirin Pro – tabletki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe 500 mg, 8 szt.

    Ocena: Nie ma jeszcze opinii.
    Produkt tymczasowo niedostępny
    7,99 zł / szt.
    Brutto

    • Dostawa 1-3 dni robocze
    • Koszt dostawy od 9,99zł
    • Darmowy odbiór w aptece
    W jednym koszyku możesz zamówić:40 sztuk produktu.

    Aspirin Pro 500 mg to lek zawierający kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Dzięki specjalnej formule z musującym rdzeniem substancja czynna uwalniana jest szybciej, co pozwala na szybsze łagodzenie bólu głowy, bólu zębów, bólu mięśni oraz objawów przeziębienia i grypy. Produkt stosowany jest doraźnie w przypadku niewielkich i umiarkowanych dolegliwości bólowych oraz gorączki.

    Specyfikacja produktu:

    • Nazwa produktu: Aspirin pro – tabletki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe
    • EAN produktu: 5909991433284
    • Producent: Delfarma
    • Ilość produktu w opakowaniu / Pojemność: 8 sztuk
    • Marka produktu: Aspirin
    • Rodzaj produktu: Lek bez recepty

    Wskazania: 

    ➡️ Tabletki stosowane są do objawowego leczenia gorączki i bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu, w tym ból głowy, mięśni, zębów, oraz dolegliwości związanych z przeziębieniem.

    Skład: 

    Każda tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze takie jak krzemionka koloidalna czy wosk Carnauba.

    Porcja produktu zalecana w ciągu dnia do spożycia: 

    • Dorośli i młodzież powyżej 16 roku życia: 1-2 tabletki co 4 godziny, maksymalnie 6 tabletek na dobę.
    • Osoby po 65 roku życia: 1 tabletka co 4 godziny, maksymalnie 4 tabletki na dobę.
    • Tabletek nie należy rozgryzać.

    Działanie: 

    ✅ Szybkie działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne dzięki innowacyjnej formule z musującym rdzeniem.

    Przeciwwskazania: 

    • Uczulenie na kwas acetylosalicylowy, salicylany oraz inne NLPZ.

    Działania niepożądane: 

    • Możliwe są reakcje nadwrażliwości, krwawienia z przewodu pokarmowego, bóle głowy.

    Ostrzeżenia: 

    • Ostrożnie stosować u pacjentów z chorobą wrzodową, niewydolnością wątroby czy nerek oraz w astmie.

    Sposób przechowywania: 

    • Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C, w suchym miejscu, poza zasięgiem dzieci.

    Stosowanie innych leków: 

    • Unikać jednoczesnego stosowania z metotreksatem w dawkach >20 mg tygodniowo.

    Stosowanie leku z jedzeniem: 

    • Tabletek nie należy łączyć z alkoholem ze względu na zwiększone ryzyko krwawień z przewodu pokarmowego.

    Ciąża: 

    • Nie zaleca się stosowania w trakcie ciąży po 24 tygodniu oraz w okresie karmienia.

    Stosowanie: 

    • Tabletkę przyjmować doustnie, popijać dużą ilością wody.

    Cechy produktu: 

    Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

    252491
    Problem
    BÓL
    Działanie - właściwości
    PRZECIWBÓLOWE
    Wiek
    DLA DOROSŁYCH
    Działanie - właściwości
    PRZECIWZAPALNE
    Płeć
    KOBIETA
    Postać
    TABLETKI POWLEKANE
    Problem
    ANEMIA
    Główny składnik
    KWAS ACETYLOSALICYLOWY
    Problem
    GORĄCZKA
    Działanie - właściwości
    PRZECIWGORĄCZKOWE
    Rozmiar
    8 sztuk
    Płeć
    MĘŻCZYZNA
    Typ
    LEK BEZ RECEPTY

    Opinie (0)

    Aby napisać opinię, musisz zakupić ten produkt.
    7,99 zł / szt.
    Brutto