Diosmax 1000 mg, tabletki powlekane, 60 szt. - zdjęcie produktu

  Diosmax 1000 mg, tabletki powlekane, 60 szt.

  Diosmax 1000 mg - w leczeniu żylaków i obrzęków.

  Produkt dostępny
  46,17 zł / szt.
  Brutto
  -
  +

  • Dostawa 1-3 dni robocze
  • Koszt dostawy od 9,99zł
  • Darmowy odbiór w aptece
  W jednym koszyku możesz zamówić:40 sztuk produktu.

  Uwaga! Informujemy, że w związku z trwającą inwentaryzacją czas realizacji wysyłki jest wydłużony. Przepraszamy za utrudnienia.

  DiosMax to lek zawierający zmikronizowaną diosminę. Diosmina zwiększa napięcie i elastyczność naczyń żylnych oraz działa osłaniająco na naczynia. Zmniejsza przepuszczalność ścian naczyń krwionośnych, przez co przyczynia się do poprawy krążenia żylnego. Zwiększa drenaż limfatyczny, nasila perystaltykę (ruchy) naczyń chłonnych i przepływ limfy oraz poprawia powrót krwi z układu żylnego oraz zmniejsza zastój żylny i (lub) nadciśnienie w kończynach dolnych. Diosmina zmniejsza też przepuszczalność małych naczyń krwionośnych – ogranicza stany zapalne, zwłaszcza w zapaleniach okołożylnych. Poprzez przywrócenie naczyniom włosowatym prawidłowej przepuszczalności zmniejsza podatność na pękanie małych naczyń krwionośnych.

  Wskazania: 

  DiosMax 1000 mg to lek wydawany bez recepty, wskazany do stosowania w leczeniu objawów występujących w przewlekłej niewydolności krążenia żylnego w obrębie kończyn dolnych, takich jak: obrzęki, uczucie zmęczenia, ból i ciężkość nóg, pieczenie, nocne kurcze oraz poszerzanie bardzo drobnych naczyń żylnych (tzw. „pajączki”); objawowym leczeniu żylaków kończyn dolnych, zaostrzeniu dolegliwości związanych z żylakami odbytu (hemoroidów).

  Skład: 

  Diosmina w postaci zmikronizowanej 1000 mg, rdzeń tabletki (celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, alkohol poliwinylowy, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna), otoczka Opadry II Clear (alkohol poliwinylowy, makrogol 3350, talk).

  Dawkowanie: 

  Ten lek należy zawsze przyjmować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

  Przewlekła niewydolność krążenia żylnego kończyn dolnych: zalecana dawka to 1 tabletka raz na dobę, podczas posiłku.

  W celu uzyskania poprawy, lek ten należy stosować przez co najmniej 4 do 5 tygodni.

  Zaostrzenie dolegliwości związanych z żylakami odbytu: zalecana dawka to 1 tabletka 3 razy na dobę przez pierwsze 4 dni leczenia, a następnie jedna tabletka 2 razy na dobę (rano i wieczorem) przez kolejne 3 dni, podczas posiłków. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 7 dniach leczenia, należy skonsultować się z lekarzem.

   

  Tabletkę należy połknąć i popić odpowiednią ilością wody. Lek należy przyjmować podczas posiłków.

  Ostrzeżenia: 

  Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.
  Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.


  Cechy produktu: 

  Wyróżniony produkt
  Postać
  Sposób aplikacji
  Główny składnik

  Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

  223937
  Wyróżniony produkt
  Tak
  Postać
  TABLETKA
  Sposób aplikacji
  DOUSTNE
  Typ
  KOSMETYK
  Główny składnik
  DIOSMINA
  Problem
  ŻYLAKI
  Problem
  OBRZĘK
  46,17 zł / szt.
  Brutto
  -
  +