• Nowy

Schwarzkopf Bold Color Wash Blue, Szampon koloryzujący, niebieski, 300 ml

Schwarzkopf Bold Color Wash Blue - koloryzujący niebieski szampon do włosów.

34,42 zł
Brutto
Dostępny

W jednym koszyku możesz zamówić:40 sztuk produktu.

Uwaga! Informujemy, że w związku z trwającą inwentaryzacją czas realizacji wysyłki jest wydłużony. Przepraszamy za utrudnienia.

Szampon Schwarzkopf Professional Bold Color Wash, koloryzujący do włosów w kolorze niebieskim. To doskonały, nieinwazyjny dla włosów sposób na odświeżenie koloru między farbowaniami lub na eksperymentalne zmiany wizerunku.

Szampon Schwarzkopf Bold Color Washes to rozwiązanie idealne do osób poszukujących intensywnego koloru i koloryzacji, która jest łatwa w użyciu i utrzymaniu między wizytami w salonie. Zawarta w szamponach wysoce napigmentowana formuła pozwala uzyskać intensywne i żywe kolory, zapewniając odważne, półtrwałe działanie.

Szamponu można używać na odcieniach na poziomie 5 i jaśniejszych. Im jaśniejsze włosy, tym kolor będzie bardziej intensywny. Tego profesjonalnego szamponu koloryzującego możesz używać w salonie i w domu. Cały proces jest niezwykle prosty i trwa zaledwie 20 minut.

Działanie: 

  • płukanka do włosów o wysokiej zawartości pigmentu
  • receptura bez siarczanów łagodnie oczyszcza włosy
  • szybko osadza kolor na włosach i nadaje mu intensywny połysk
  • wyraziste, intensywne kolory na jasnych odcieniach bazowych
  • wyraźne kolory na ciemnych odcieniach bazowych
  • można stosować do odcieni na poziomie 5 i jaśniejszych
  • trwałość zależy od kondycji włosów i czasu zabiegu

Stosowanie: 

Nałóż równomiernie na osuszone ręcznikiem włosy od nasady aż po same końce i wmasuj. Czas trzymania: 3-5 minut: mniejsza intensywność koloru, do 20 minut: mocne rezultaty, odważny kolor. Dokładnie spłucz włosy po aplikacji.


Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

229295