
Avene Eau Thermal Cleanance Hydra, łagodzący krem oczyszczający, 200 ml
Avene Eau Thermal Cleanance Hydra, łagodzący krem oczyszczający do pielęgnacji suchej i podrażnionej skóry po kuracji przeciwtrądzikowej.
- Dostawa 1-3 dni robocze
- Koszt dostawy od 9,99zł
- Darmowy odbiór w aptece
Avene Cleanance Hydra Oczyszczający krem łagodzący szczególnie zalecany jest do stosowania na suchą i podrażnioną skórę wskutek kuracji przeciwtrądzikowych. Krem oczyszcza i nawilża skórę, odbudowuje naturalną barierę hydrolipidową, a zawarta w nim Woda Termalna Avene natychmiast koi i łagodzi podrażnioną skórę. Polecany do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Nie zawiera mydła.
Wskazania:
Krem przeznaczony w szczególności do pielęgnacji skóry trądzikowej, wrażliwej, suchej i podrażnionej wskutek kuracji przeciwtrądzikowych.
Działanie:
- natychmiastowe ukojenie
- oczyszcza skórę twarzy
- odżywia i nawilża
Stosowanie:
Stosować do codziennego mycia twarzy rano i/lub wieczorem. Preparat nałożyć na skórę twarzy i delikatnie masować do powstania piany. Następnie dokładnie spłukać i delikatnie osuszyć skórę.
Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.