Barwa Ziołowa Czarna Rzepa, odżywka ziołowa do włosów z łupieżem, spray, 250 ml - zdjęcie produktu

    Barwa Ziołowa Czarna Rzepa, odżywka ziołowa do włosów z łupieżem, spray, 250 ml

    Ocena: Nie ma jeszcze opinii.

    Barwa Ziołowa Czarna Rzepa - odżywka ziołowa z wyciągiem z korzenia czarnej rzepy do włosów słabych i z łupieżem w sprayu.

    Produkt dostępny
    10,98 zł / szt.
    Brutto
    -
    +

    • Dostawa 1-3 dni robocze
    • Koszt dostawy od 9,99zł
    • Darmowy odbiór w aptece
    W jednym koszyku możesz zamówić:40 sztuk produktu.

    Odżywka Ziołowa Czarna Rzepa jest dedykowana włosom osłabionym i z łupieżem. Ma działanie antystatyczne, ułatwia rozczesywanie włosów i zapobiega ich plątaniu. Zawarty w odżywce wyciąg z korzenia czarnej rzepy, wzbogacony ekstraktem z róży jerychońskiej, odżywia i nawilża osłabione włosy oraz działa przeciwłupieżowo. Specjalnie dostosowane pH zamyka łuskę włosa, dodając blasku i eliminując efekt puszenia.

    Wskazania: 

    Odżywka przeznaczona do regularnego stosowania do włosów z łupieżem.

    Działanie: 

    Receptura oparta na tradycyjnych kosmetykach ziołowych.

    Ekstrakt z korzenia czarnej rzepy ogranicza wypadanie włosów oraz powstawanie łupieżu.

    Stosowanie: 

    Po umyciu głowy spryskaj równomiernie włosy z odległości 20-30 cm na całej ich długości. Następnie rozczesz je i ułóż.  Regularne stosowanie zapewnia najlepsze efekty. Unikaj zbyt obfitej aplikacji przy nasadzie włosów, aby zapobiec ich obciążeniu. Odżywka przeznaczona jest do codziennego stosowania na mokre i suche włosy. Nie wymaga spłukiwania.


    Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

    235916

    Opinie (0)

    Aby napisać opinię, musisz zakupić ten produkt.
    10,98 zł / szt.
    Brutto
    -
    +