OleoVitum Wiesiołek, kapsułki 60 + 20 szt. - zdjęcie produktu

  OleoVitum Wiesiołek, kapsułki 60 + 20 szt.

  Ocena: Nie ma jeszcze opinii.

  OleoVitum Wiesiołek - suplement diety w postaci kapsułek zawierający w składzie tłoczony na zimno olej z nasion wiesiołka poprawijący kondycję skóry.

  Produkt dostępny
  25,98 zł / szt.
  Brutto
  -
  +

  • Dostawa 1-3 dni robocze
  • Koszt dostawy od 9,99zł
  • Darmowy odbiór w aptece
  W jednym koszyku możesz zamówić:40 sztuk produktu.

  OleoVitum Wiesiołek to suplement diety w postaci kapsułek zawierający w składzie tłoczony na zimno olej z nasion wiesiołka (Oenothera paradoxa). Formuła preparatu została uzupełniona o dwie ważne, rozpuszczalne w tłuszczach witaminy: A i E.

  Wiesiołek OleoVitum charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów wielonienasyconych, do których należą kwasy omega-6. Kwasami z rodziny omega- 6 są: kwas linolowy (LA) oraz kwas gamma-linolenowy (GLA).

  Kwas linolowy pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10 g LA dziennie.

  Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Dodatkowo składnik ten wspiera utrzymanie zdrowej skóry. Jednocześnie witamina E przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

  Preparat OleoVitum Wiesiołek mogą stosować dzieci powyżej 6 roku życia i osoby dorosłe w celu uzupełnienie codziennej diety.

  Wskazania: 

  Suplementacja codziennej diety w kwasy omega-6: kwas linolowy i kwas gamma-linolenowy oraz witaminy A i E.

  Dla dzieci powyżej 6 roku życia i osób dorosłych.

  Skład: 

  Olej z nasion wiesiołka (Oenothera paradoxa) tłoczony na zimno, żelatyna (składnik otoczki), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), witamina A (palmitynian retinylu).

  2 kapsułki zawierają:

  • olej z nasion wiesiołka 1000 mg, w tym: wielonienasycone kwasy tłuszczowe 849 mg, z czego: kwasy tłuszczowe omega-6 847 mg, z czego: kwas linolowy 761 mg, kwas gamma-linolenowy 86 mg, witamina E 6 mg (50%)*, witamina A 200 µg (25%)*

  4 kapsułki zawierają:

  • olej z nasion wiesiołka 2000 mg, w tym: wielonienasycone kwasy tłuszczowe 1698 mg, z czego: kwasy tłuszczowe omega-6 1694 mg, z czego: kwas linolowy 1522 mg, kwas gamma-linolenowy 172 mg, witamina E 12 mg (100%)*, witamina A 400 µg (50%)*

  *RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

  Ostrzeżenia: 

  Nie stosować u chorych na epilepsję.

  Stosowanie: 

  Dzieci powyżej 6 roku życia: 1 kapsułka dwa razy dziennie.

  Dorośli: 2 kapsułki dwa razy dziennie w trakcie posiłku.


  Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

  229999

  Opinie (0)

  Aby napisać opinię, musisz zakupić ten produkt.
  25,98 zł / szt.
  Brutto
  -
  +