Gastrotuss, tabletki do żucia, 24 szt. - zdjęcie produktu

    Gastrotuss, tabletki do żucia, 24 szt.

    Ocena:
    (10)
    Produkt dostępny
    37,29 zł / szt.
    Brutto
    -
    +

    • Dostawa 1-3 dni robocze
    • Koszt dostawy od 9,99zł
    • Darmowy odbiór w aptece
    W jednym koszyku możesz zamówić:40 sztuk produktu.

    Wyrób medyczny leczniczy Gastrotuss® to preparat o działaniu przeciwrefluksowym w postaci wygodnych do stosowania tabletek do żucia. Tabletki tworzą mechaniczną barierę antyrefluksową, zobojętnia sok żołądkowy i hamują aktywność enzymatyczną pepsyny. Dodatkowo eliminuje gazy, niweluje efekt wzdęć i regeneruje oraz chroni śluzówkę przełyku.

    Gastrotuss® wskazany jest w leczeniu refluksu żołądkowo-przełykowego i refluksu krtaniowo-gardłowego oraz objawów takich jak:

    • odbijanie, wzdęcia, kaszel, dysfonia (chrypka z refluksowego podrażnienia głośni)
    • zgaga
    • zarzucanie treści pokarmowej
    • oraz w celu łagodzenia innych zaburzeń związanych z refluksem

    Wskazania: 

    Tabletki wskazane są do stosowania w leczeniu refluksu żołądkowo-jelitowego i krtaniowo-gardłowego oraz związanych z tymi przypadłościami objawów:

    • zarzucanie treści pokarmowej
    • zgaga
    • uczucie przeszkody w gardle
    • zapalenie części nosowej i krtaniowej gardła
    • odbijanie
    • wzdęcia
    • kaszel
    • dysfonia i inne

    Skład: 

    Alginian magnezu, symetykon, wodorowęglan potasu, sorbitol, mannitol, aromat, fosforan wapnia dwuzasadowy bezwodny, skrobia kukurydziana, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu pochodzenia roślinnego, sukraloza.

    Przeciwwskazania: 

    Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

    W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy przerwać leczenie i skonsultować się z lekarzem.

    Unikać jednoczesnego stosowania leków lub innych preparatów z tabletkami Gastrotuss.

    Ciąża: 

    Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tabletek Gastrotuss.

    Stosowanie: 

    Dorośli i dzieci od 12 roku życia: przyjmować doustnie 1-2 tabletki po głównych posiłkach i przed snem lub zgodnie z zaleceniami lekarza.


    Cechy produktu: 

    Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

    229010
    Problem
    ZGAGA
    Główny składnik
    SYMETYKON
    Wiek
    DLA DZIECI
    Działanie - właściwości
    REGENERUJĄCE
    Wiek
    DLA SENIORÓW
    Problem
    ANEMIA
    Postać
    TABLETKA
    Problem
    WZDĘCIA
    Główny składnik
    ALGINIAN MAGNEZU
    Wiek
    DLA DOROSŁYCH
    Działanie - właściwości
    OCHRONNE
    Wiek
    DLA MŁODZIEŻY
    Działanie - właściwości
    ŁAGODZĄCE
    Wiek
    OD 12. ROKU ŻYCIA
    Problem
    REFLUKS
    Typ
    WYRÓB MEDYCZNY

    Opinie (10)

    Rated 4.30 on the scale 1 - 5 based on 10 customer reviews
    Zweryfikowany zakup

    polecam

    ok polecam

    Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
    Zweryfikowany zakup

    dziala dobrze

    fajny produkt dziala dobrze na wzdecia super opcja dla mamy polecam

    Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
    Zweryfikowany zakup

    pomagaja

    stosuje je od kilku miesiecy i musze powiedziec ze naprawde pomagaja na moje dolegliwosci zwiazane z refluksu żołądkowo-przełykowego. Eliminacja gazow i ochrona sluzowki to naprawde zalety tego wyrobu. Goraco polecam te tabletki do zucia. Dzialaja tez na odbijanie

    Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
    Zweryfikowany zakup

    zadowolony

    jestem zadowolony z tego produktu tabletki do zucia na refluks naprawde dzialaja a dodatkowo pomagaja w eliminacji gazów i zmniejszaniu wzdęć. Cena jet odpowiedna jak na ta jakosc. Produkt skuteczny chroni sluzowke przelyku i nie powoduje zadnych negatywnych skutkow ubocznych

    Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
    Zweryfikowany zakup

    mega zadowolona

    mega jestem zadowolona bardzo dobrze dziala na refluks nie mam zadnych problemow polecam

    Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
    37,29 zł / szt.
    Brutto
    -
    +