
Leukoplast Strip, sterylne paski do zamykania ran, 9 szt.
Leukoplast Strip - sterylne paski do zamykania ran.
- Dostawa 1-3 dni robocze
- Koszt dostawy od 9,99zł
- Darmowy odbiór w aptece
Sterylne paski do zamykania ran Leukoplast Strip to wyrób medyczny przeznaczony do uszczelniania drobnych urazów np. skaleczeń, czy chirurgicznych nacięć. Produkt został wykonany z materiału zawierającego nici poliamidowe, dzięki czemu jest niezwykle elastyczny i dopasowuje się do rany oraz etapu jej gojenia. Mikroporowata struktura pasków umożliwia dostęp powietrza, tym samym zapobiegając maceracji skóry.
Paski do zamykania ran posiadają zaokrąglone rogi — zapewnia to ich bezpieczne mocowanie. Dzięki temu nie rolują się po przytwierdzeniu do skóry.
Wyrób medyczny Leukoplast Strip jest łatwy w użyciu. Paski wystarczy odkleić i przytwierdzić pionowo do kierunku rany. Produkt posiada beżowy kolor zwiększający dyskrecję w trakcie używania.
Paski Leukoplast charakteryzuje mała inwazyjność — nie powodują dodatkowych urazów skóry przez konieczność zastosowania znieczulenia miejscowego, czy dodatkowych urazów przez szwy. Wykorzystanie inteligentnej technologii zamykania drobnych urazów lub nacięć daje dobre efekty estetyczne.
Opakowanie zawiera 9 pasków w dwóch wielkościach (6 sztuk: 6 mm x 38 mm i 3 sztuki: 6 mm x 75 mm).
Wskazania:
Zamykanie ran ciętych różnej długości i niewielkich ran szarpanych.
Skład:
- materiał: mikroporowata tkanina poliamidowa
- klej: z polimeru akrylowego
Działanie:
- sterylne
- w dwóch rozmiarach
- łatwe w użyciu
- oddychające
- elastyczne
- do zamykania małych ran i nacięć chirurgicznych
- dopasowują się do rany
- z zaokrąglonymi brzegami
- nie rolują się
- kolor: beżowy
Stosowanie:
Odklej pojedynczo paski z folii zabezpieczającej.
Upewnij się, że nie dotykasz powierzchni pasków skierowanej w stronę rany.
Zamocuj paski pionowo w stosunku do rany — tak, by paski znajdowały się pod kątem 90° do otworu rany.
W celu ściągnięcia brzegów rany napnij nieco skórę.
Zwróć uwagę, aby odstępy pomiędzy poszczególnymi paskami były równe.
Zwykle paski można usunąć po upływie 5-7 dni.
Cechy produktu:
Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.
- Postać
- PLASTER
- Sposób aplikacji
- NA SKÓRĘ
- Typ
- WYRÓB MEDYCZNY INNY
- Główny składnik
- POLIAMID
- Działanie - właściwości
- OCHRONNE
- Problem
- SKALECZENIA
- Problem
- RANY