
Paranit Sensitive Lotion, płyn zwalczający wszy i gnidy, 150 ml
Paranit Sensitive Lotion - płyn zwalczający wszy i gnidy przeznaczony do długich włosów.
- Dostawa 1-3 dni robocze
- Koszt dostawy od 9,99zł
- Darmowy odbiór w aptece
Preparat przeznaczony do długich włosów, który w 100% likwiduje wszy głowowe i gnidy już po jednej aplikacji, co zostało potwierdzone w badaniach klinicznych. Włosy pozostają piękne i miękkie, nie jest tlusty, łatwo się zmywa. Nie zawiera substancji zapachowywch, olejków eterycznych ani alkoholu. Nie zawiera środków owadobojczych.
Formuła preparatu o pdwójnym działaniu z Oxyphthirine zabija wszy i unieszkodliwia je na wszystkich etapach życia pasożyta. W specyficzny sposób przyczepia sie do otworów oddechowych wesz i gnid aby pozbawić je powietrza i konsekwentnie wysuszyć. Przenika do wnętrza jaj, aby zatrzymać ich rozwój.
Ponieważ preparat Paranit Sensitive Lotion nie zawiera środków owadobójczych, wesz głowowa nie może uodpornić się na składniki produktu.
Wskazania:
Preparat przeznaczony do długich włosów.
Preparat jest odpowiedni dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Skład:
Oxyphthirine* (trójglicerydy kwasu kaprylowego, dimetikon, adypinian dimetikonu, octan tokoferylu, guma ksantanowa, gliceryna, glikol propylenowy, woda demineralizowana.
Przeciwwskazania:
Produktu nie należy stosować:
- u osób uczulonych na którykolwiek ze składników preparatu
- u dzieci poniżej 6 miesięcy
Sposób przechowywania:
- Przechowywać w suchym miejscu w temperatura pokojowej.
- Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci
Stosowanie:
Aby stwierdzić obecność pasożytów, przejrzyj dokładnie suche włosy, rozdzielając je na pojedyncze pasma za pomocą dołączonego grzebienia przeciw wszom. Po każdym użyciu należy umyć grzebień w letniej wodzie z mydłem, aby uniknąć ponownego zakażenia.
Okryj ramiona dziecka ręcznikiem a następnie rozprowadź równomiernie wystarczającą ilość Paranit Sensitive Lotion na suche włosy, zwracając szczególną uwagę na okolice za uszami i powyżej karku. Upewnij się, że preparat dotarł do skóry głowy i pokrył wszystkie włosy.
Wmasuj preparat we włosy od nasady aż po końce. Pozostaw na włosach przez noc (co najmniej 8 godzin). Jest to konieczne dla zapewnienia skutecznego działania.
Następnego dnia rano umyj włosy normalnym szamponem i przeczesz włosy dołączonym grzebieniem przeciw wszom, aby usunąć martwe wszy i gnidy.
Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.
Opinie (10)
Z tym produktem klienci kupili również:
- Tymianek i Podbiał PULS, pastylki do ssania, 16 szt.Produkt niedostępnyWkrótce w ofercie
- Essenti Forte Puls kaps. - 50 kaps.Produkt dostępny22,99 zł