Avene Sun, bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna, SPF 50+, 50 ml

  Avene Sun, bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna - ochrona przez oparzeniami słonecznymi.

  79,64 zł
  Brutto
  Dostępny

  Marka: Avene
  W jednym koszyku możesz zamówić:40 sztuk produktu.

  Uwaga! Informujemy, że w związku z trwającą inwentaryzacją czas realizacji wysyłki jest wydłużony. Przepraszamy za utrudnienia.

  Z tym produktem klienci kupili również:

  Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna do stosowania na twarz i szyję. Przeznaczona do skóry wrażliwej, suchej.Zawiera filtr TriAsorBTM o ultraszerokim spektrum ochrony przed promieniowaniem UVB, UVA oraz HEV światłem niebieskim. Zapewnia natychmiastowe uczucie komfortu. Pozostawia na skórze niewidoczne wykończenie.  Wodoodporny. Nie szczypie w oczy. Zawiera koloryzujący filtr przeciw światłu niebieskiemu.

  Stosowanie: 

  Przed ekspozycją na słońce, nałożyć ilość produktu odpowiadający jednemu palcu na obszar twarzy i szyi u osoby dorosłej, zmniejszenie ilości znacznie zmniejszy poziom ochrony. W celu utrzymania ochrony, należy często ponawiać aplikacje produktu, zwłaszcza po pływaniu, spoceniu się  lub wytarciu skóry ręcznikiem. Nie należy zbyt długo przebywać na słońcu, nawet przy stosowaniu produktu do ochrony przeciwsłonecznej. Zbyt długa ekspozycja słoneczna jest niebezpieczna.


  Cechy produktu: 

  Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

  220860
  Postać
  KREM
  Sposób aplikacji
  NA SKÓRĘ
  Typ
  KOSMETYK
  Wiek
  DLA DOROSŁYCH
  Wiek
  20+
  Wiek
  40+
  Wiek
  DLA SENIORÓW
  Wiek
  30+
  Wiek
  50+