Kategorie

Kategorie

Activlab Pharma Essepatil Extra, 60 kaps.

Cena: 6,87 zł
Brutto

Dostępny
Activlab Pharma Essepatil Extra - regeneracja i ochrona wątroby, 60 kapsułek.
Marka: Activlab
ACTIVLAB Essepatil Extra Softgel to preparat zawierający fosfolipidy sojowe, służący do uzupełniania diety w substancje korzystnie wpływające na funkcjonowanie i regenerację wątroby. Wątroba to jeden z największych i najważniejszych narządów w organizmie. Pełni ona różnorodne funkcje, m.in. zapewnia odtruwanie organizmu dzięki metabolizowaniu i wydalaniu leków, narkotyków, alkoholu i obecnych w środowisku toksyn. Funkcje wątroby ulegają zaburzeniu w przypadku pogorszenia się stanu jej komórek. W celu zapewnienia prawidłowego ich funkcjonowania i regeneracji pomocne są fosfolipidy sojowe. Fosfolipidy sojowe są naturalnym składnikiem błon komórek wątrobowych – hepatocytów. Ułatwiają usuwanie z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii, poprawiają trawienie tłuszczów i przyspieszają regenerację komórek wątroby. Uzupełnianie diety w fosfolipidy sojowe jest szczególnie polecane: - po spożyciu ciężkostrawnych potraw - po spożyciu alkoholu - w okresie przyjmowania dużej ilości leków.
Skład:  Fosfolipidy sojowe z lecytyny sojowej, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, otoczka (żelatyna, glicerol) Porcja dzienna – 2 kapsułki: Fosfolipidy z nasion soi zawierające (3-sn-fosfatydylo) cholinę 600 mg Produkt jest w postaci łatwych do połknięcia miękkich kapsułek SOFTGEL.
Dawkowanie:  2 kapsułki dziennie
Przeciwwskazania:  Uczulenie na składniki preparatu.

Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

215514
29 Przedmioty

Szczegółowe referencje