Kategorie

Kategorie

  • Nowy

ONCOYA, krem do postępowania w zespole ręka-stopa, w terapii onkologicznej, 100 ml, KRÓTKA DATA - [30.09.2021]

Cena: 34,64 zł
Brutto

Dostępny
ONCOYA - krem do postępowania w zespole ręka-stopa, w terapii onkologicznej, pojemność 100 ml.
Uwaga! Produkt z krótką datą ważności: [30.09.2021].

Wyrób medyczny przeznaczony dla osób będących w trakcie oraz po terapii onkologicznej. Odpowiedni dla dorosłych oraz dzieci powyżej 3. roku życia. Krem skutecznie nawilża, natłuszcza i tworzy ochronny film na skórze. Wskazany do stosowania profilaktycznego lub łagodzącego w zespole ręka-stopa. Zaleca się rozpocząć stosowanie wyrobu medycznego przed rozpoczęciem chemioterapii i kontynuować stosowania do 2 tygodni po zakończonej terapii.
Wskazania:  Profilaktyka i łagodzenie zmian skórnych związanych z zespołem ręka-stopa. Odpowiedni dla osób będących w trakcie i po terapii onkologicznej. 
Działanie:  Specjalistyczny krem, bogaty w składniki tworzące na skórze nawilżająco - natłuszczającą barierę ochronną. Powstały w ten sposób film łagodzi dermatologiczne skutki uboczne chemioterapii. Zespół ręka-stopa jest skutkiem ubocznym chemioterapii, obserwowanym po wielu stosowanych obecnie chemioterapeutykach lub innych lekach biologicznych. Krem należy stosować równolegle z zasadniczą terapią onkologiczną. 
Przeciwwskazania:  Nadwrażliwość (alergia) na jakikolwiek składnik wyrobu. Nie stosować na otwarte niezagojone rany oraz na zmiany skórne powstałe z naruszeniem skóry właściwej. Unikać kontaktu z oczu.
Ostrzeżenia:  W razie jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją używania załączoną do opakowania. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej poniżej 25 st. C. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności i przy uszkodzonym opakowaniu. 
Stosowanie:  Stosować na czystą i nieuszkodzoną skórę. Niewielką ilość kremu nanieść na skórę dłoni i stóp. Delikatnie rozsmarować. Stosować, rozpocząć na kilka dni przed pierwszym podaniem chemioterapii lub leków biologicznych. Następnie stosować regularnie, w miarę potrzeby kilka razy dziennie, zwłaszcza po każdym umyciu rąk oraz stosowaniu innych środków wysuszających lub podrażniających. Po zakończonym zasadniczym leczeniu onkologicznym krem należy stosować jeszcze przez co najmniej dwa tygodnie.

Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

217289
8 Przedmioty

Szczegółowe referencje