Kategorie

Kategorie

Viscoplast Prestopor Supermiękki, plaster do cięcia z opatrunkiem, 1 m x 8 cm, 1 szt.

Cena: 7,04 zł
Brutto

Dostępny
Viscoplast Prestopor Supermiękki - plaster do cięcia z opatrunkiem, 1 m x 8 cm, 1 sztuka.
Viscoplast Prestopor Supermiękki wyrób medyczny Plaster opatrunkowy pozwala skórze oddychać, dzięki warstwie przepuszczającej parę wodną i powietrze. Jest bardzo miękki, dzięki czemu zapewnia komfort w trakcie gojenia się rany. Miękki plaster do cięcia z opatrunkiem na włókninie, rozmiar 1 m x 8 cm. Specjalna struktura i właściwości opatrunku zapobiegają jego przywieraniu do gojącej się rany. Plaster jest hipoalergiczny, iIdealnie przylega i chroni ranę. Pozwala skórze oddychać.
Wskazania:  Viscoplast Prestopor Supermiękki plaster opatrunkowy przeznaczony jest do opatrywania drobnych ran, takich jak skaleczenia, oparzenia i otarcia, powinna go zawierać każda apteczka pierwszej pomocy.
Skład:  Viscoplast Prestopor Supermiękki, 1 m x 8 cm - plaster do cięcia.
Przeciwwskazania:  Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie używać ponownie.

Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

216535
9 Przedmioty

Szczegółowe referencje