Kategorie

Kategorie

Viscoplast Turystyczny, zestaw plastrów z opatrunkiem, 24 szt.

Cena: 6,99 zł
Brutto

Obecnie brak na stanie
Viscoplast Turystyczny - zestaw 6 rodzajów plastrów z opatrunkiem, 24 sztuki.
Viscoplast Turystyczny wyrób medyczny Zestaw plastrów do opatrywnia drobnych ran i skaleczeń w różnych rozmiarach. Zestaw zawiera plastry w sześciu rozmiarach, które dostoswane są do różnej wielkości ran i skaleczeń. W zestwie dostępne są trzy rodzaje plastrów: wodoodporny, do skóry wrażliwej i supermocny. Uniwersalny zestaw oddychających plastrów z wodoodpornym klejem. Hipoalergiczne i oddychające opatrunków do skóry wrażliwej. Wytrzymały, tkanionowy plaster do cięcia. Plastry do stosowania na skórę.
Wskazania:  Viscoplast Turystyczny służy do opatrywania drobnych ran i skaleczeń.
Skład:  Zestaw zawiera 24 szt. plastrów w 6 rodzajach. 4 szt. wodoodporny, rozm. 72x25 mm , 4 szt. wodoodporny, rozm. 72x19 mm, 8 szt. wodoodporny, rozm. 57x16 mm, 4 szt. wodoodporny, rozm. 38x10 mm, 2 szt. skóra wrażliwa, rozm. 76x51 cm, 2 szt. supermocny, rozm. 10x6 cm.
Działanie:  Wodoodporny Uniwersalny zestaw oddychających plastrów z wodoodpornym klejem hipoalergicznym. Wrażliwa skóra Delikatne, oddychające plastry dla skóry wrażliwej. Supermocny Wytrzymały, tkanionowy plaster do cięcia.
Przeciwwskazania:  Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie używać ponownie.

Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

216533

Szczegółowe referencje