Kategorie

Kategorie

Ultrathon, spray odstraszający komary, kleszcze, muchy i inne owady, DEET 25%, 170 g

Cena: 33,14 zł
Brutto

Dostępny
Ultrathon Insect Repellent - 8 godzin ochrony przed komarami, kleszczami i owadami, spray, pojemność 170 g.
Preparat odstraszający insekty Ultrathon Insect Repellent zapewnia długotrwałą - do 8 godzin - ochronę przed komarami, kleszczami i owadami. Jego skład jest oparty na skutecznym i uznanym repelencie: DEET. Ultrathon Insect Repellent zawiera 25% DEET, co zapewnia skuteczną ochronę.  Zapewnia długotrwałą ochronę przed komarami, które mogą zarażać Gorączką Zachodniego Nilu, oraz przed kleszczami, które mogą przenosić boreliozę. Środek odporny na wilgoć i pot. Można go stosować na skórę i ubranie.
Wskazania:  Środek do odstraszania komarów, kleszczy i innych owadów.
Skład:  Ultrathon Insect Repellent, spray odstraszający insekty - 170 g Skład: Alkohol izopropylowy, N,N-dietylo-m-toluamid (DEET), izobutan, oksystearynian 2-etyloheksylu, 1,1-difluoroetan, polimer akrylanu.
Działanie:  Cechy preparatu Ultrathon Insect Repellent: Zawartość 25% DEET, Technologia kontrolowanego i powolnego uwalniania środka odstraszającego zapewnia do 8 godzin ochrony, Preparatem można spryskać skórę lub ubranie.
Ostrzeżenia:  Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. 
Sposób przechowywania:    Przechowywać w temperaturze pokojowej. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Stosowanie:  Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia! Spryskać skórę lub ubranie. W okolicach twarzy nie rozpylać bezpośrednio, ale rozpylić preparat na dłoń i rozprowadzić po skórze. Ma to na celu uniknięcie przypadkowej inhalacji i zanieczyszczenia oczu. Aby sprawdzić wpływ preparatu na tekstylia, zaleca się wypróbować środek w mało widocznym miejscu.
Uwagi:  W razie przypadkowego połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem i pokazać opakowanie lub etykietę. W razie zanieczyszczenia oczu, przemywać strumieniem wody. Jeśli są soczewki kontaktowe i można je łatwo zdjąć, należy je wyjąć i płukać oczy dalej. Skontaktować się z okulistą. Skrajnie łatwopalny gaz i aerozol. Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Pojemnik pod ciśnieniem: może wybuchnąć przy podgrzaniu. Działa szkodliwie po połknięciu.  Działa drażniąco na oczy.  Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy.

Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

216005
623 Przedmioty

Szczegółowe referencje