Kategorie

Kategorie

  • Nowy

Cephamed, Prostilab, kapsułki, 30 szt., KRÓTKA DATA - [31.10.2022]

Cephamed, Prostilab - wspomaganie płodności u mężczyzn.

10,58 zł
Brutto
Dostępny

W jednym koszyku możesz zamówić:40 sztuk produktu.

Uwaga! Informujemy, że w związku z trwającą inwentaryzacją czas realizacji wysyłki jest wydłużony. Przepraszamy za utrudnienia.

Uwaga! Produkt z krótką datą ważności: [31.10.2022].

Wspieranie prawidłowej płodności. Produkt przeznaczony dla mężczyzn. Pestki dyni przyczyniają się do utrzymania zdrowej funkcji prostaty. Palma sabałowa wspomaga zdrowie dróg moczowych u osób z łagodnym przerostem prostaty. Wierzbownica drobnokwiatowa przyczynia się do utrzymania zdrowej prostaty. Pokrzywa pomaga w zaburzeniach oddawania moczu w łagodnym przeroście gruczołu krokowego.

Skład: 

Ekstrakt z owocu palmy sabałowej Serenoa repens DER 5:1 standaryzowany na 25% kwasów tłuszczowych oraz 10% beta-sitosterolu, ekstrakt z ziela wierzbownicy drobnokwiatowej Epilobium parviflorum DER 10:1 standaryzacja na 4% polifenoli, ekstrakt z pestek dyni Cucurbita Pepo DER 20:1 standaryzowany na 3% pochodnych fenolozydowych oraz 0,1% adenozyny, ekstrakt z owocu granatu Punica Granatum DER 10:1, ekstrakt z liści pokrzywy Urtica dioica DER 10:1 standaryzacja na 1% beta-sitosterolu, octan DL-alfa tokoferolu (wit.E), tlenek cynku, chlorowodorek pirydoksyny (wit.B6), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylajaca), skrobia (substancja wypełniająca), maltodekstryna (substancja wypełniająca).

Nazwa składnika Zawartość w 1 kapsułce %RWS * Zawartość w 2 kapsułkach %RWS *
Ekstrakt z owoców palmy sabałowej standaryzowany na 25% kwasów tłuszczowych oraz 10% betasitosterolu 110 mg ** 220 mg **
Eskstrakt z ziela wierzbownicy drobnokwiatowej standaryzacja na 4% polifenoli 70 mg ** 140 mg **
Ekstrakt z pestek dyni standaryzacja na 3% pochodnych fenolozydowych oraz 0,1% adenozyny 60 mg ** 120 mg **
Ekstrakt z owoców granatu 40 mg ** 80 mg **
Ekstrakt z liści pokrzywy 30 mg ** 60 mg **
Witamina E 6 mg 50 12 mg 100
Cynk 5 mg 50 10 mg 100
Witamina B6 0,7 mg 50 1 mg 100

*Referencyjna Wartość Spożycia
** RWS nie została określona

Dawkowanie: 

2 kapsułki dziennie.

Ostrzeżenia: 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia. W przypadku nadmiernego spożycia może wystąpić zagrożenie zdrowia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Sposób przechowywania: 

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem i wilgocią. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Stosowanie: 

Kapsułkę należy połknąć, popijając dużą ilością wody.
Jedno opakowanie starcza do 30 dni suplementacji.


Cechy produktu: 

Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

222989
Postać
KAPSUłKA
Płeć
MĘŻCZYZNA