Kategorie

Kategorie

  • Nowy

Cephamed, Kwas Foliowy, tabletki, 60 szt., KRÓTKA DATA - [31.10.2022]

Cephamed, Kwas Foliowy - suplement diety dla kobiet planujących ciążę oraz w ciąży.

4,03 zł
Brutto
Dostępny

W jednym koszyku możesz zamówić:40 sztuk produktu.

Uwaga! Informujemy, że w związku z trwającą inwentaryzacją czas realizacji wysyłki jest wydłużony. Przepraszamy za utrudnienia.

Uwaga! Produkt z krótką datą ważności: [31.10.2022].

Dla kobiet w ciąży i planujących ciążę. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych, chcących uzupełnić swoją dietę w kwas foliowy. Przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży. Bierze udział w prawidłowej syn tezie aminokwasów oraz w procesie podziału komórek. Pomaga w prawidłowej produkcji krwi. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Skład: 

Celuloza (substancja wypełniająca), laktoza (z mleka), sól sodowa karboksymetylocelulozy (substancja wypełniająca), sorbitol (substancja wiążąca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca).

Nazwa składnika 1 tabletka %RWS* 2 tabletki %RWS
Kwas foliowy 400μg 200 800μg 400

*RWS- Zalecana dzienna porcja do spożycia

Dawkowanie: 

1-2 tabletki dziennie.

Ostrzeżenia: 

U kobiet w ciąży oraz matek karmiących stosować po konsultacji z lekarzem. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku nadmiernego spożycia może wystąpić zagrożenie zdrowia. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Sposób przechowywania: 

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem i wilgocią. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Stosowanie: 

Tabletki należy połknąć w całości, popijając wodą.
Jedno opakowanie starcza do 60 dni suplementacji.


Cechy produktu: 

Postać
Sposób aplikacji
Główny składnik
Pora stosowania
Działanie - właściwości
Płeć

Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

222988
Postać
TABLETKA
Sposób aplikacji
DOUSTNE
Typ
SUPLEMENT DIETY
Wiek
20+
Wiek
40+
Wiek
DLA DOROSŁYCH
Wiek
30+
Wiek
50+
Główny składnik
KWAS FOLIOWY
Pora stosowania
NA NOC
Pora stosowania
NA DZIEŃ
Działanie - właściwości
WZMACNIAJĄCE
Płeć
KOBIETA