• Nowy

PUPA Mascara Ultraflex, tusz do rzęs, 01 EXTRA BLACK, 10 ml

Tusz do rzęs PUPA Ultraflex - perfekcyjnie wymodelowne rzęsy na codzień.

19,15 zł
Brutto
Dostępny

W jednym koszyku możesz zamówić:40 sztuk produktu.

Uwaga! Informujemy, że w związku z trwającą inwentaryzacją czas realizacji wysyłki jest wydłużony. Przepraszamy za utrudnienia.

Tusz do rzęs PUPA maksymalnie podkręca i ekstremalnie wydłuża rzęsy. Ekskluzywna formuła, z dużą zawartością specjalnych polimerów pokrywa rzęsy od nasady aż po same końce cienkim i wytrzymałym filmem. Szczoteczka nowej generacji została zaprojektowana tak, aby pokryć wszystkie rzęsy już od pierwszej aplikacji, uwalniając odpowiednią ilość produktu.

Niskie ryzyko alergii. Produkt przebadany oftalmologicznie. Odpowiedni dla osób o wrażliwych oczach i noszących soczewki kontaktowe.

Stosowanie: 

Rozpoczynając od nasady rzęs, aplikuj tusz zygzakowatymi ruchami kierując się ku ich końcówkom. Dla maksymalnego efektu powtórz aplikację, nie dopuszczając do całkowitego wyschnięcia poprzedniej warstwy.

Uwagi: 

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Nie gwarantujemy dostępności produktu w przedstawionym kolorze/szacie graficznej. 

Cechy produktu: 

Postać
Sposób aplikacji
Część ciała
Specyfika

Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

222474
Postać
TUSZ
Sposób aplikacji
NA RZĘSY
Typ
KOSMETYK
Część ciała
RZĘSY
Specyfika
CZARNY
Działanie - właściwości
WYDŁUŻAJĄCY
Działanie - właściwości
PODKRĘCAJĄCY
Działanie - właściwości
POGRUBIAJĄCY