Avene Sun, bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna, SPF 50+, 50 ml

Avene Sun, bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna - ochrona przez oparzeniami słonecznymi.

64,27 zł
Brutto
Dostępny

Marka: Avene
W jednym koszyku możesz zamówić:40 sztuk produktu.

Uwaga! Informujemy, że w związku z trwającą inwentaryzacją czas realizacji wysyłki jest wydłużony. Przepraszamy za utrudnienia.

Z tym produktem klienci kupili również:

Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna do stosowania na twarz i szyję. Przeznaczona do skóry wrażliwej, suchej.Zawiera filtr TriAsorBTM o ultraszerokim spektrum ochrony przed promieniowaniem UVB, UVA oraz HEV światłem niebieskim. Zapewnia natychmiastowe uczucie komfortu. Pozostawia na skórze niewidoczne wykończenie.  Wodoodporny. Nie szczypie w oczy. Zawiera koloryzujący filtr przeciw światłu niebieskiemu.

Stosowanie: 

Przed ekspozycją na słońce, nałożyć ilość produktu odpowiadający jednemu palcu na obszar twarzy i szyi u osoby dorosłej, zmniejszenie ilości znacznie zmniejszy poziom ochrony. W celu utrzymania ochrony, należy często ponawiać aplikacje produktu, zwłaszcza po pływaniu, spoceniu się  lub wytarciu skóry ręcznikiem. Nie należy zbyt długo przebywać na słońcu, nawet przy stosowaniu produktu do ochrony przeciwsłonecznej. Zbyt długa ekspozycja słoneczna jest niebezpieczna.


Cechy produktu: 

Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

220860
Postać
KREM
Sposób aplikacji
NA SKÓRĘ
Typ
KOSMETYK
Wiek
DLA DOROSŁYCH
Wiek
DLA SENIORÓW
Wiek
20+
Wiek
30+
Wiek
40+
Wiek
50+
Wiek
60+
Główny składnik
WODA TERMALNA
Część ciała
TWARZ
Część ciała
SZYJA
Specyfika
WODOODPORNY
Specyfika
NIEKOMEDOGENNY
Pora stosowania
NA DZIEŃ
Rodzaj skóry
WRAŻLIWA
Rodzaj skóry
PODRAŻNIONA
Rodzaj skóry
SUCHA
Rodzaj skóry
KAŻDY RODZAJ SKÓRY
Działanie - właściwości
NAWILŻAJĄCE
Działanie - właściwości
OCHRONA PRZED SŁOŃCEM
Płeć
KOBIETA
Płeć
MĘŻCZYZNA